Máte v hlavě plno ???

Nevíte, jak změnit své stravovací návyky?

Pomůžu vám změnit vaše ? na odpovědi a vytvořit si nové, trvalé a prospěšné návyky.

Návod jak na to, najdete ZDE.

 

Naberte vítr do plachet a nechte se vést...

 

Získejte ZDARMA návod jak si vytvořit nové a prospěšné návyky a nahradit jimi ty nevhodné.

 

  • Chcete se naučit mít výdrž a udělat ve svém životě a stravování řád?
  • Chcete dotahovat věci do zdárného cíle a ne je opouštět při prvním škobrtnutí?
  • Chcete zjistit, jak zkrotit chaos v životě?

Co na to ti, co už změnu provedli?

Milá Štěpánko, děkuji za možnost stáhnout si Váš e-book. Téma je pro mě velmi aktuální, neboť hledám, kde udělali soudruzi z NDR chybu 🙂 Jsem měsíc doma po měsíci stráveném na jip. Naprosto jistá sama sebou, že je mi vesmír nakloněn, a naprosto překvapena rozmanitostmi života, že vše může být zcela jinak 😀 Přijímám nové okolnosti a beru život tak, jak je.

Eva Šustrwww.edukativnispolecnost.cz

Dobrý den p.Štěpánko, pozorně jsem přečetl ebook a..,podle mne obsahuje vše ,pro nastartování nového pohledu v životním stylu stavování. Kvituji komplexní poradenství, které není běžně publikováno. Nejsem v tomto směru nováček,účast na pobytech zdraví-makrobiotika Mudr Strnadelová,dále Prameny zdraví p.Žižka. vegetariánství,čas. Meduňka. V nabídnutém týdenním jídelníčku je obecné stravování.Pro naši rod.kruh,nutno doplnit o celiakii a žlučníkovou dietu. To je již pro užší skupinu ,která ve Vaší poradně jistě dostane co potřebuje,tzv.na míru. Přeji hodně úspěchů ve Vašem záslužném záměru pomoci lidem.

Karel Hanzal

Milá Štěpánko, Váš e-book mě doslova nadchnul, jednoduše, v krátkosti a obsahuje toho tolik. Možná mě uchvátilo i to, že Vaše bývalé problémy jsou tolik podobné mým..........už jen ta zmiňovaná štítná žláza, únava atd. A Vaše moudro do hlavy leze hodně rychle. Stravovací tabulka taky super. Potřebovala jsem nějaký odpich - důvody zdravotní i nějaká kila navíc;-), jsem přesvědčena, že jste pro mě to pravé ořechové:-D. Chci opravdu zavést řád nejen do života, ale i do svého stravování... Přeji Vám pěkné dny, spokojenost a úspěch, zasloužíte si to!!!!!!

Helena Mojžíšová

Milá Štěpánko, "Ebook se mi moc hezky a snadno četl. Jedním dechem jsem přečetla tvůj příběh a inspirovala jsem se především tím, do kdy si chci splnit svůj cíl spojený s jídlem. A tím bylo přestat jíst tolik sladkého. V tu dobu jsem se zrovna soustředila na zvýšení úcty sama k sobě i na to, jak se mít víc ráda a do toho mi krásně zapadly rady z tohoto ebooku. Díky nim jsem během měsíce zlepšila svůj řád v jídle a zbavila se závislosti na sladkém. Moc děkuji a vřele všem doporučuji k přečtení, ať už chtějí zlepšit ve své výživě jen drobnost nebo potřebují změnit životní styl nebo zhubnout." Tvůj ebook mi pomohl na cestu bez nadměrné konzumace sladkostí a na základě něj jsem si ráda koupila i tvůj druhý ebook, obzvlášť po doporučení. Děkuji

Veronika Hanzlíková