Časopis, který nemusíte tahat v těžké kabelce, ale můžete jej mít po ruce v telefonu nebo tabletu při každé cestě autobusem, v čekárně u zubaře, nebo na nudné návštěvě u tchýně.

Časopis, který pro vás píší ženy jako jste vy.

Ženy, co píší a tvoří ❤ a ne od stolu.

Internetový magazín PRO ŽENY

nejen 30 - 50 o všem, co nás zajímá a čím žijeme.

Děti, rodina, domov, vztahy, výživa, zdraví, péče o duši i finance a vše kolem života nás žen.

Časopis, který tvoří ženy ženám. Časopis, který pohladí, inspiruje i vykouzlí úsměv na tváři.

Časopis pro ženy, od žen, které rády spolupracují a ke spolupráci rády přizvou i muže.

Internetový magazín PRO ŽENY

Štěpánčin svět, je tu pro:

Pro ty, které s láskou pečují o svou rodinu, své blízké a rády by také někde načerpaly inspiraci  a informace jak pečovat o své zdraví, krásu, duši, ale také informace z oblasti financí, vztahů, bydlení, osobního rozvoje a mnoha dalších témat.

Jsme ženy milující svou práci. Žijeme svým tématem s vášní v srdci a přesto žijeme i běžný život jako vy. Řešíme dennodenně stejné věci - péči o děti, výběr vzdělání, přemýšlíme v čem asi tak vyrazit zítra do práce a za měsíc na ples, jaké líčení nám bude slušet, nebo jak to udělat, abychom neplatily bance na úrocích za hypotéku víc, než musíme.

Nejsme redaktorky módních ženských časopisů, netvoříme od stolu, ale od srdce. Nápad na založení tohoto e-časopisu mi přistál v hlavě s takovou naléhavostí, že jsem se do toho pustila a doufala, že tenhle nápad nadchne i další  ženy, které jsem oslovila pro spolupráci. A k mé velké radosti spousta žen kývla. Spojily jsme své síly, vědomosti, nadšení a díky tomu jsme propojily naše témata.

Který nadšenec dává tenhle časopis dohromady?

Výživová poradkyně, maminka, manželka a taky nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny. Autorka několika ebooků na téma výživa, změna stravovacích návyků, ekuchařek i naučné pohádky pro děti ke čtení i poslechu a nejnověji také tištěné knížky pro děti Štěpánčiny taháky pro zdravá bříška a chytré kebulky.

Svou práci miluju, ale začala mě tak trochu tlačit bota a potřebovala jsem dělat i něco jiného. Proč? Mnoho lidí si myslí, že můj život začíná i končí jídlem, ale ve skutečnosti tomu tak není a navíc každý den vidím, kolik inspirativních žen mám ve svém okolí. Tolik zajímavých příběhů, které mají co dát. Byl by hřích nedat o tom vědět.

 

Nadchla mě myšlenka nás tímto projektem spojit dohromady a přinést dalším ženám pohled do mnoha různých světů. Pod pokličku témat, která se dotýkají nás všech. Spojila jsem dohromady tímto e-časopisem kamarádky z různých oborů i ženy a pár mužů, se kterými se znám jen na dálku, ale jejich témata a styl práce se mi líbí a inspirují mě.

V průběhu celého roku nakoukneme do témat z oblasti péče o naši mysl a duši, zdraví, svůj pohled nám přiblíží i instruktorky různých druhů  pohybových aktivit, specialistky v oblasti financí, bydlení, odbornice na slovo vzaté pro péči o naši krásu, ale i cestování, vzdělávání dětí, nebo vztahů.

Ve spolupráci cítím sílu a věřím, že když budeme všichni více spolupracovat než soupeřit, budeme se nám žít lehčeji.

Plánovací kalendáře, diáře, ToDo listy a post-it papírky.

Dennodenní čtivo téměř každé ženy. Když se nám večer podaří neusnout nad  fajn knížkou, rády naše diáře odložíme. Ale jsme ženy 21. století a zajímá nás to, čím žijeme i co se děje okolo nás a pátráme, kde najít hodnotné zdroje informací.

Naše diáře a věčné To Do listy jsou povinnosti, občas ale přijde čas je odhodit za hlavu a číst si s rukou za hlavou a příjemnou náladou 😊. 

Číst si něco, čím

  • si vykouzlíme úsměv na tváři.

  • si otevřeme oči a uvědomíme, že v některém tématu už nemusíme jet v zajetých kolejích a je tu někdo, kdo nám pomůže.

  • se inspirujeme nebo se necháme navést na správnou cestu.

Vzděláváme se, často se celý den nezastavíme a kdy už jo, koukáme do čeho příjemného se začíst, abychom se zároveň obohatily o zajímavé informace. Kde je ale vzít?

 

eco-friendly časopis, který si přečtete doma, na cestě do práce i u vody.

Když si sem tam koupím tištěný časopis v trafice, zjistím, že je plný obrázků parfémů, luxusních kabelek a dvaceliletých dívek v plavkách. Nic z toho se nepodobá mému životu. Málokdy narazím na článek, který by mi něco přinesl - uvědomění, nebo poznání něčeho hodnotného.

A cítím, že stejně to má i mnoho dalších žen.

Nepotřebuji číst teoretický návod jak na to, jak žít spokojeně v dlouhodobém vztahu od někoho, jehož nejdelší vztah trval pár měsíců. Proto jsem sedla a dala dohromady velký tým žen, které svými tématy žijí, mají nás čím obohati a mnohdy mají naše témata přesah mnohem dál.

I proto jsem dala dohromady internetový časopis pro ženy, který vám ukáže, že ani výživa není dogma a výživová poradkyně nemusí žít jen na zrní a lupenech, jak se často míní.

 

Ukázkové číslo ke STAŽENÍ ZDARMA pro vás a již nyní můžete získat zvýhodněné předplatné na celý příští rok. 

< Stáhnout UKÁZKOVÉ číslo ZDARMA >

 

Tenhle časopis nebude šustit na papíře, ale sáhnout si na něj můžete. Stačí  si po něm přejet prstem na vašem tabletu nebo chytrém telefonu ☻.

Můžete si ho stáhnout do počítače, tabletu, nebo čtečky ve formátu pdf.

Jdeme s dobou, nebudeme zatěžovat životní prostředí zbytečně vytištěným papírem.

 

Aktuální lednové číslo

Od ledna do prosince 2018 vám budeme přinášet každý měsíc jedno číslo magazínu. 

 

 

Každé číslo plné inspirace, povzbuzení, tipů z různých oblastí našeho života:

 

Vše, čím my ženy, minimálně mezi 30 a 50 žijeme.

 

Již nyní si můžete zakoupit předplatné pro tento internetový magazín, který tvořily ženy ♥  ženy jako jste vy.

e- časopis Štěpánčin svět si můžete předplatit ve třech možných variantách předplatného.

Tříměsíční za cenu jednoho čísla 69 Kč

Půlroční za sníženou cenu 59 Kč za číslo.

Nebo bonusovou roční cenu předplatného za 49 Kč za číslo - cena jedné kávy a pro vás příjemné čtení pro chvíle se sebou samotnou a mnoho užitečných informací.

Typ předplatného si vyberete přímo v objednávce.

 Můžete také využít možnosti darovat předplatné jako DÁREK. Stačí nás po úhradě předplatného požádat o vystavení dárkového poukazu. Můžete tak potěšit kamarádku, dceru, maminku, nebo svou ženu.

Každý měsíc jedna porce u vás v emailové schránce v pdf. Ke čtení na tabletu, počítači, chytrém telefonu i čtečce.