Co si sbalit s sebou pod stan k jídlu

Jedeme na vodu.

 

Já nejsem rodilý skaut ani vodák, poprvé jsem byla na vodě v 35 a to už se moc novým kouskům nenaučíš a náturu nepředěláš :-). Ale jako dítěti by se mi to určitě strašně líbilo, byla bych nadšená, tak jedeme na voduse kousnu a dopřeju to alespoň své dceři a můj muž, rozený vodák, to mé blblání na randál v kempu, otlačený bok po noci ve stanu a šílené jídlo jednou za rok s láskou přežije :-).

voda

Přesto jsem šla do sebe a po špatném špatném zážitku s kvalitou, nebo spíš nekvalitou jídla ve vodáckých kempech na Berounce, dělám doma přípravu. Mám pokaždé přísně nakázáno od mého muže 😄 sbalit jen pár nejnutnějších věcí, to je výzva sama o sobě. Pokaždé se snažím, ale pokaždé je to prý pořád moc 😁.

Co teda balím pod stan s sebou k jídlu?

Určitě s sebou upeču domácí chleba, beru polévku v pytlíku a jednu v lahvi. Divíte se, jak může brát výživová poradkyně polévku v pytlíku? Tak na té mojí fakt není ani zrnko špatné, však mrkněte na video a během půl minuty si můžete nachystat pytlíkové polévky s sebou do kempu.

Rozklikni si přípravu polévky v pytlíku zd

Jaké kombinace se třeba dají vytvořit? Aneb polévka z pytlíku na 5 způsobů

Vloni jsme jeli jenom na skok, takže jídla jsme s sebou nepotřebovali moc a stejně si každý den musí člověk něco koupit, to je jasný. Na první den jsem brala s sebou cuketové placky a bramboračku bez brambor 🙂 v lahvi. Měla jsem totiž houby a po polévce jen volaly, jenže doma ani brambora a mně se nikam nechtělo. Takže bramboračka s kupou kořenové zeleniny a vločkami. A fakt byla moc dobrá, testla jsem jí hned k dnešnímu obědu, abych věděla, zda byla houby fakt jedlý  🙂 🙂 a nepřišli jsme na to až pod stanem.

A co ještě jinak balím? Pytlíček ořechů, pytlíček slunečnicových semínek, čaje a váhám, zda neupéct nějakou buchtu ještě, jenže mám ten rozkaz sbalit minimum věcí…Možná to risknu :-), mám tu  ještě jedny kukuřičné těstoviny a tuňáka v  plechovce. Ovoce a zeleninu si koupíme těsně před výjezdem, letos už neriskuju sliby svého muže, že v každé vesnici bude “babča”, co nám něco prodá ze zahrádky. Na všechno se dá vyzrát, jen je potřeba být připraven a ne překvapen a to jak ve všedních dnech, tak i těch nevšedních.

S námi letos jedou tyhle

A takhle vypadala čočkajda v ešusu :-).

Tak ahóóój a jezte co nejlépe jak to jde i pod stanem 😉.

Svou vášeň k jídlu nechávám hořet v kuchyni. Jsem nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny a ukážu vám, jak můžete s láskou krmit sebe i svou rodinu.
Můj příběh jak jsem se ze závislačky na cukru stala nadšenou kuchtičkou i výživovou poradkyní najdete zde Můj příběh>>
Jsem autorkou několika úspěšných ebooků včetně pohádky o cukru pro děti a tištěné knížky pro děti s úkoly a taháky, jak na zdravé stravování hravě. Mojí tvorbu najdete ZDE>>
Pořádám veřejné, ale i soukromé kurzy vaření pro začínající kuchtičky i kuchtíky, ale také pro ty, kteří by rádi změnili způsob svého stravování a hledají inspiraci i rady odborníka. Nabídku aktuálních kurzů najdete ZDE
Svou práci jsem v posledních letech zaměřila na práce se ženami, kterým se věnuji při workshopech, individuálních hubnoucích programech v Praze, ale i na dálku.Vaše stravovací návyky vám pomohu upravit právě ZDE
Komentáře