Fit víkend pro ženy

5. - 7. 4. 2019 (pátek - neděle) v podhůří Krkonoš a Jizerských hor

Maximální kapacita 12 žen.

 • Tři dny, kdy se můžete plně vědomě věnovat pouze vám a tomu, abyste pro své zdraví něco udělaly a bohatě se to vrátí vám i vaší rodině.
 • Tři dny, které pro vás budou čas ve společnosti stejně naladěných žen, společný kurz vaření v roubence uprostřed přírody, cvičení i usednutí ke společnému stolu se zdravými dobrotami ze Štěpánčina kastrůlku.
 • Tři dny strávené tak, jak to běžně neděláte, výjimečně.

Víkend pro ženy, které si rády dopřejí zasloužený čas pro sebe v krásné přírodě.

Víkend spojený se zdravým vařením, které nejen ochutnáte, ale budete přímo jeho součástí díky kurzu vaření v rodinném duchu, v roubence uprostřed přírody a ve společnosti dalších žen.

Víkend, který spojí odpočinek, nové nápady pro zdravé a pestré vaření i aktivní pohyb s instruktorkou zdravotního cvičení.

Celý víkend ve společnosti dalších žen, v příjemném přátelském duchu i jarní probuzení ženské energie, které si společně užijeme.

Čeká vás víkend v podhůří Krkonoš a Jizerských hor, v malé vísce Dlouhý nedaleko Železného Brodu.

Víkend pro max. 12 žen s ubytování v překrásné nové roubence, kde spojíme příjemné s užitečným. Odpočinete si a zároveň uděláte něco pro své zdraví.

Podíváte se pod pokličku Štěpánčiných zdravých dobrot, čeká vás bohatý stůl, společně strávený čas, cvičení i lekce nordic walkingu během společného výletu s instruktorkou zdravotního cvičení.

Na co se můžete na Fit víkendu těšit?

Na zdravé domácí dobroty od Štěpánky i tvořené se Štěpánkou.

S sebou si zabalíte garderóbu, kdo má tak nordic walking hole a budete se těšit, jaké dobroty pro vás Štěpánka nachystá. Nakoupím za vás a v pátek se na vás budu těšit s příjemnou večeří a v sobotu se vrhneme do vaření společně.

a nejen na to, těšte se 

 • Na společný pobyt se záměrem načerpat energii v krásném prostředí.
 • Na inspiraci pro zdravé a pestré vaření a společné vaření.
 • Na ranní společné zdravotní cvičení s instruktorkou pro nastartování prima dne.
 • Na společný výlet s možností nordic walkingu.

Kdo pro vás víkend chystá?

Jmenuji se Štěpánka Čápová. Jsem průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu.

Jsem pečující žena, starostlivá matka a kuchtička s druhým domovem u plotny s pochopením pro individuální potřeby a již 8 let také výživová poradkyně.

Jsem ta, která učí lidi jíst tak, aby jim to jejich zdraví vrátilo.

Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě.

Ubytování vás čeká v

Ubytování vás čeká v překrásné roubence na rozhraní Českého ráje, Podkrkonoší a Jizerských hor, která je dostatečně prostorná pro ubytování 12 osob a je komfortně zařízena. Roubenka se nachází v malé vísce Dlouhý. Lokalita je snadno dostupná autem - 10 min od Železného Brodu, nebo 20 min od Turnova.

K dispozici vám bude společný obývací prostor s kuchyní, kde se sejdeme u každého jídla a kde budeme také společně vařit v sobotu jako takový kurz vaření pro vás na míru. V přízemí roubenky je k dispozici také koupelna a wc a je zde možnost i saunování

Komfortní vybavení moderní roubenky

V patře pak na vás čekají 4 ložnice, dvakrát ložnice po 3 lůžcích a dvakrát ložnice po 2 lůžcích, velmi komfortní koupelna a samozřejmě wc. Ubytovány budete tedy ve 2 -3 lůžkových  příjemných pokojích  krásné nové roubenky.

Pokud se vám víkend zalíbil a rády byste jely příště, zanechte zprávu o vašem zájmu níže pro možný pobyt na podzim.

Pokud se vám nápad a program líbí, napište níže komentář zda a proč byste rády jely také a mám motor připravit pro vás v dohledné době další podobný víkend.

Doprava

Dostupnost  do  Železného Brodu i autobusovým a vlakovým spojením. Pokud pojedete vlakem nebo autobusem do Železného Brodu, mohu vyzvednout skupinu 2-4 žen na nádraží a dopravit vás přímo do roubenky - po předchozí domluvě.

Dostupnost autem:

 • 2 hod 15 min z Plzně
 • 2 hod  15 min z Chomutova
 • 1 hod 30 min z Prahy
 • 1 hod 30 min z Pardubic
 • 2 hod z Tábora

Cesta vlakem z Prahy je možná rychlíkem do Železného Brodu, kde vás mohu čekat na nádraží. Přímý vlak z Prahy odjíždí v 15 hod 16 min, příjezd 17,34.

Program

Pátek

15.00 - 18.00 - Příjezd, společné seznámení.

19.00 - Společná večeře, kterou pro vás nachystám.

20.00 - Povídání o zdravé výživě a o tom, co nás čeká a vůbec o čemkoliv, co vás bude zajímat, individálně možnost měření na bioimpedančním zařízení - složení těla (tuk, svaly, voda, kostní minerály, útrobní tuk..). Volitelně možnost saunování.

Sobota

8.00 - 8.30 - Ranní protažení a zdravotní cvičení.

8.30 - 9.30 - Společná snídaně.

10.00 - 13.00 - Kurz vaření.

13.00 - Společný oběd.

14.00 - 16.00 - Společný výlet na Hamštejn (jak typické pro tento víkend 🙂 ).

16.00 - 18. 00 - Volná zábava.

18.00 - 20.00 - Společná příprava večeře a večeře.

20.00 - Volná zábava, možnost saunování.

Neděle

8.00 - 8.30 - Ranní protažení a zdravotní cvičení.

8.30 - 9.30 - Společná snídaně.

9.30 - 12.00 - Společná příprava oběda opět formou kurzu vaření.

12.00 - Oběd.

14.00 - Odjezd.

Program je orientační, není závazný a můžeme jej kdykoliv během pobytu změnit tak, abyste se cítily skutečně dobře.

Poslední místo k dispozici na jarní pobytový víkend

Pohyb s Martinou

Martina vás při společné ranní lekci cvičení naučí  jednoduchými cviky  posílit střed těla, zpevnit jím a formovat postavu.

V sobotu se spolu s Martinou, která je také instruktorka NW vydáme na výlet na Hamštejn, což je pro náš pobyt spojený se zdravým jídlem taková nezbytnost. Naučíme se, jak aktivně chodit, posílit tělo a spalovat chůzí kalorie.

Kdo je Martina? Martina je inspirativní žena, která Vás podpoří na cestě za zdravým a pružným tělem a dokáže Vás plně pochopit, protože cestu bolestí a zatuhlostí si dříve sama prošla. A v neposlední řadě také skvělá lektorka, která dokáže daný pohyb srozumitelně vysvětlit a dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, abyste si pohyb nejen užily, ale také zamilovaly.

Více o Martině a jejích lekcích se dočtete na www.martinajichova.cz

Proč jet na takovýhle pobyt  a nezůstat ve svých všedních kolejích?

Dopřejete si ten čas pro sebe, který mnohým z vás tolik chybí, načerpáte energii, odpočinete si a naučíte se něco nového do vašeho dennodenního vaření.

 

Věnujete si něco, co běžně neděláte, čas jen pro sebe. Tři dny se plně budete vědomě věnovat pouze vám a tomu, abyste pro své zdraví něco udělaly a bohatě se to vrátí i vaší rodině.

 

Pojďte strávit čas ve společnosti stejně naladěných žen a usednout ke společnému stolu se zdravými dobrotami ze Štěpánčina kastrůlku.

A cena?

3.100 Kč/os. a pobyt od pátku odpoledne do neděle odpoledne. Nyní hradíte pouze zálohu.

 • Pro přihlášení se na pobyt se nyní hradí záloha na podíl za pronájmu objektu a lektorné cvičitelce v částce 1700 Kč. Zálohu je potřeba uhradit do 10.3. 2019 bez ohledu na automatickou splatnost faktury.
 • 14 dní před termínem pobytu obdržíte fakturu na doplatek pobytu (kurzovné + strava)

Cena zahrnuje

Ubytování ve 2 -3 lůžkových pokojích

2 x bohatou snídani ( v sobotu ji pro vás nachystám sama jako překvapení, v neděli si ji pak přichystáme společně )

Dostatek ovoce i zeleniny během dne.

Káva a čaj během dne neomezeně.

2x kurz vaření a příprava společného oběda

1x svačina s sebou na výlet

2x ranní lekce zdravotního cvičení

1x společný výlet s možností Nordic walking lekce

2x večeře, kterou na  pátek přichystám já pro vás a v sobotu si ji společně nachystáme

Možnost saunování v roubence.

Individuální konzultace během večera nebo společného výletu. 

Běžná cena víkendů pořádaných pro ženy s programem se pohybuje okolo 3500 - 4000 Kč. Snažila jsem se držet cenu na co nejpřijatelnější hladině pro vás, aby nebyla limitující a v ceně máte nejen komfortní ubytování, ale také kurz vaření se všemi potravinami, který běžně mívám v ceně 1250 - 1450 Kč.

Navíc mám pro vás jednu dobrou zprávu, pobyt můžete hradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů kartami Benefit Plus a Benefity CZ, případně vám vystavím fakturu na pobytu z fondu FKSP. U plateb benefitními kartami jsem nucena připočítat i poplatek za transakci ve výši 8% z částky. Pro tuto možnost mě kontaktujte individuálně.

Pobyt se bude konat při min. počtu přihlášených 7 osob, maximální kapacita je 12 osob, tj. 11+já :-). Pokud bude volná kapacita, samozřejmě spolu s vámi můžete přihlásit i jinou naladěnou ženu, kamarádku, kolegyni, sestru...

 • Pro přihlášení se na pobyt se nyní hradí záloha na podíl za pronájmu objektu a lektorné cvičitelce v částce 1700 Kč. Zálohu je potřeba uhradit OBRATEM bez ohledu na automatickou splatnost faktury.
 • 20.3. obdržíte fakturu na doplatek pobytu (kurzovné + strava)

Jaké jsou storno podmínky?

Pobyt se bude konat při min. počtu přihlášených 7 osob, maximální kapacita je 12 osob, tj. 11+já :-).

Storno podmínky:

Zrušení pobytu do 15.3. - 100% ceny zpět.

Zrušení pobytu 16.3. - 31.3. - nevratná záloha 1700 Kč nebo za sebe pošlete náhradnici, o čemž mě prosím ale předem informujte. Při zrušení a předešlé úhradě doplatku vám bude vrácen celý doplatek 1400 Kč.

Zrušení pobytu po 1.4. Při zrušení a předešlé úhradě celé částky vám bude vrácena poměrná část doplatku ve výši 1000 Kč, zbylá částka je nevratná.

Další informace

S sebou si vezměte pohodlné oblečení na cvičení (tričko, legíny), podložku na cvičení a pokud máte, tak také overball. Vybavte se i oblečením do roubenky k trávení volného času i vaření, zástěra dle vaší libosti.

Nezapomeňte na vhodné oblečení a obuv na sobotní výlet. Bude skvělé, když s sebou budete mít i Nordic walking hole, kromě běžného výletu vás pak v sobotu může čekat i lekce Nordic walkingu, který je skvělý pro budování i udržení kondice i hubnutí. 

Těším se na naše setkání naživo i společný pobyt.

Pokud máte nějaké otázky k pobytu, neváhejte mě kontaktovat.

Email

poradna@stepankacapova.cz

Telefon

739 787 943

Štěpánka