Každý den připravit 2 svačiny a ještě k tomu zdravé?

Jak to mám sakra stihnout a kdo to má vymýšlet? 

 • 7 dní v týdnu
 • 30 dní v měsíci
 • 12 měsíců v roce

a to pro všechny členy rodiny... Pořád stejné téma dokola. Nikdy to nekončí...

Někdy už to bývá celkem otravný, nemyslíte?

Baví vás to dennodenně řešit? 

Tápat po čem sáhnout a z krize nedostatku nápadů lupnout do svačinových krabiček zase totéž? Chleba, šunka, sýr, jablko, jogurt a  když je spěch tak sůša nebo koupená musli tyčka. A co raději sáhnout po osvědčených tipech?

Tak to stále neřešte a vyřešte sáhnutím po uceleném souboru zdravých a chutných svačin

Jo, přesně tak, neřešte to. Nenuťte se do něčeho, co vás nebaví a nedělejte si zbytečně nepříjemné chvíle.

Nevymýšlejte a vezměte si nápady od někoho, koho to baví. Kdo vše otestoval již na stovkách mlsných jazýčků a ví proč a co děti i dospělí potřebují svačit a nasypal to pro vás na jedno místečko. Tak, aby to bylo jednoduchý a rychlý a nestálo to majlant. 

Právě proto jsem nejen pro rodiče dětí připravila recepty na zdravé a chutné svačiny. Ať  společný čas strávíte hezky, bez stresu z toho, že nevíte co zase nakoupit a udělat k svačině.

Každý den jinak, hravě, zdravě a pestře.

 • Nemusíte si každý den lámat co zdravého a chutného k svačině.
  Lámala jsem si hlavu za vás.
 • Zdravé, chutné a pestré.
  Ano, vážně to jde dohromady.
 • Není třeba mít se svačinami nastavený boj.
  Dám vám do rukou něco, s čím můžete v klidu odzbrojit.

7+1  ZDRAVÝCH A PESTRÝCH SVAČIN nejen pro děti.

 

Věřím, že jídlo je nejen prostředek a energie k zasycení, ale také energie.

 

Energie – vibrace, kterou přijímáme a proto je tolik důležité, zda pro sebe i své blízké připravujeme jídlo s láskou a vkládáme do něj i kus svého já.

 

I my, i naše děti si zasloužíme, abychom se sytili s láskou a naučili jsme se sytit svůj organizmus zdravě, pestře a s láskou ke svému tělu.

 

Právě proto jsem nejen pro rodiče dětí připravila recepty na zdravé a chutné svačiny.

Ať  společný čas strávíte hezky, bez stresu z toho, že nevíte co zase nakoupit a udělat k svačině.

Každý den jinak, hravě, zdravě a pestře.

 A to můžete udělat, když nad sebou nebudete mít ten bič, toho strašáka - co zase k té svačině udělat. Když budete vědět, po čem sáhnout, bude to mít nápad, bude to dobře chutnat a bude to skutečně výživné pro vás i vaše děti. 

Stejně jako třeba tyto maminky

Děkuji Štěpánce za tipy na svačiny, které jsem uvítala právě teď na začátku nového školního roku. Chtěla jsem ty "naše" svačiny obměnit novými a trošku i zdravějšími, a ty jsem našla právě v mini svačinové kuchařce. Peču doma kváskový chléb a často hledám inspiraci na nové pomazánky, třeba ta Štěpánčina tvarohová s koprem a rajčaty je rychlá a výtečná, velmi ji ocenily ve škole i mé dcerky. Vyzkoušela jsem i omeletku, vložila mezi chléb + pár lístků polníčku a též výborná, rychlá a sytá mňamka. Velmi se mi libí recept na bezlepkový koláč z jablek a cukety, brzy vyzkouším. Děkuji.
Helena, maminka dvou dítek
Mini ebůček mi přinesl nápady na svačinky pro školačku, která je mlsná, ale všechny vyzkoušené recepty s chutí snědla. To je moje největší radost! 🙂 Navíc sýrová roládka bude vhodné pohoštění na blížící se oslavu, moc děkuji za nápady!!!!
Verča, maminka Elišky a Míši
Mini eBook svačin je pro mě velkou inspirací. Svačiny jsem často vynechávala nebo se zaplácla něčím sladkým a bylo hotovo. Chci na sobě pracovat a tohle je skvělý začátek. Jednoduché, rychlé a hlavně mňamózní recepty chutnají celé rodině a to je skvělé. Díky moc. Těším se na další týden receptů :-))))
Martina M.maminka Aničky - 5 let, Lucinky a Terezky - 3 roky

Recepty na tyhle dobroty mohou během chvilky přistát u vás doma.

Pěkně zabalené v jednom pédéefku, které čeká na zaparkování i u vás doma. Ochutnávka 8 chutných svačin, u kterých drobnými obměnami může vzniknout i dvakrát tolik.

V tomhle svačinovém ranečku najdete svačinky nasladko, naslano, upečený koláč i rychlovku na přípravu a konzumaci.

Bude vás to něco stát?

Trošku jo, ale stejnou částku vytrousíte dneska za jedno máslo a pár housek. Za to pak nebudete utrácet za nekvalitní sušenky a koláčky na svačinu, které stejně nezasytí a výživu tělu nedají.

Jednoduchá rovnice, sváča za 11 Kč.

8 receptů = 88 Kč