NÁSTĚNKA

ROZVRH

NAUČÍME SE

MOTIVACE

BONUSY

Vítám vás v kurzu Zdravý vztah k jídlu.

A děkuji za váš čas, který jste se rozhodli věnovat sami sobě. 

Divíte se, proč děkuji za čas, který věnujete sami sobě?

Zdá se to jako samozřejmé a přesto je to v dnešní době něco, na co spousta lidí zapomíná. Pro nikoho jiného nemá totiž tak  velký význam udělat zásadní změny ve vašem životě, jako právě pro vás a to je potřeba si uvědomit hned na začátku.

Je potřeba, abyste se naučili znát svou hodnotu, hodnotu svého zdraví, protože jedině tak se budete moci vydat touto cestou. Pokud budete mít pocit, že nejste dost dobří na to, abyste to pro sebe udělali, nebudete si za to tzv. stát, budete mít tendenci se při sebemenším vykolejení vzdát, hodit vše za hlavu.

Říkám vám to hned v úvodu, protože na vašem rozhodnutí bude stát výsledek toho, zda dokážete přetvořit s mou pomocí vaše stravovací návyky do nové podoby trvale, nebo jen zkusíte další z mnoha směrů. Vy nejdete držet žádnou dietu, diety jsou pro pacienty s určitým onemocněním, které ji vyžaduje, vy se jdete naučit jak a proč zdravě a pestře jíst, jak zapojit nové návyky do běžného života a hlavně je tam dlouhodobě udržet. 

Na úplném začátku se můžete potýkat s jakýmkoliv trápením týkajícím se stravy a potažmo zdravotních komplikací, můžete se potýkat s nadváhou či obezitou, nebo můžete trpět závislostí na cukru. Nebo naopak zatím obtíže mít nebudete, číhají možná zatím za rohem, ale vy víte, že máte velké rezervy ve vašem stravovacím režimu a rádi byste je změnili.

V bonusových materiálech najdete krátká videa, která se zaměřují na jednotlivé z těchto oblastí. Podívejte se na ně, nechte je na sebe působit, udělejte si takovou malou vnitřní inventuru a hurá do změn 🙂