Objednávka na kurz pečení chleba - 4. 5. 2019

Prosím, hlaste se na kurz, pokud o něj máte skutečně zájem a víte, že vám v termínu nekříží nic plány. O kurz je velký zájem a jakékoliv rušení účasti pak znemožňuje přihlásit se těm, kteří o něj mají skutečně zájem.

  • Hořím zvědavostí jaké to bude, umět si upéct vlastní chleba.
  • Už se těším až ucítím jeho vůni a zakousnu se do něj.
  • Konečně budu umět upéct chleba jako za starých časů.
  • Z kapacitních i logistických důvodů je možné storno max 7 dní předem s možností vrácení kurzovného. Při stornu 2 - 6 dní je 50% z ceny nevratných a při odhlášení se méně jak 2 dny nebo neúčasti na kurzu je částka nevratná. Z důvodu nemoci je ale možné za sebe poslat náhradníka, o čemž mě prosím předem informujte.

Pokud chcete přihlášku na kurz věnovat jako dárek, vystavím pro vás dárkový poukaz.

Napište mi o něj, prosím, na email poradna@stepankacapova.cz a ráda jej pro vás zhotovím. Do emailu mi po zaplacení objednávky zašlete její číslo a já vám v pdf pošlu vystavený dárkový poukaz. Veškerá komunikace proběhne skrze kontakty, které přenecháte v objednávce. Chápu, že chcete dotyčného/dotyčnou překvapit a tak bude přihláška psaná na vás.

Velmi vás ale prosím, abyste mi v případě darování kurzu poslali také emailový kontakt na osobu, která na kurz půjde a raději i telefonní kontakt. V seznamu přihlášených si ji pak opravím, ať vím, s kým před kurzem komunikovat a nemusíte se bát, do Vánoc o mě neuslyší 😀 a nic se tedy neprozradí.

[SimpleShop-form ID="Joyp"]

Potřebujete pomoc s objednávkou, nebo se něco zeptat?

Napište mi na poradna@stepankacapova.cz

Ráda Vám pomohu a poradím.