Chcete vědět jak zhubnout, cítit se lépe ve vlastním těle a přitom zažít lehkost i radost z toho, že se konečně dobře najím bez diet?

Naučím vás jak zhubnout zdravě a pochopit o svém těle i mysli něco víc. Pochopit vzkazy, které vám každý den vaše tělo posílá.

Jím zdravě a zhubnu je online kurz, který vás naučí podívat se na svůj starý způsob stravování očima poučeného strávníka.

Kurz, který vám ukáže nejen co jíst, aby vaše tělo zhublo přebytečné tuky, ale naučí vás vnímat souvislosti toho, co jíte s tím, jak se cítíte a proč je pro vás jídlo tak NE/DŮLEŽITÉ.

Online kurz hubnutí pro ženy, který vám pomůže zbavit se nadváhy a naučí vás jíst s radostí a s ohleduplností k sobě.

Naučíte se jíst zdravá a chutná jídla bez toho, abyste se cítily pod tlakem diety.

 

Zjistíte, proč se na vás kila navíc lepí, honí vás mlsná i jak jednoduchý může být váš zdravý a pestrý jídelníček.

Milá ženo, v současné době není skupinové otevření kurzu vypsáno z důvodu mé rodičovské dovolené.

V případě zájmu mě kontaktujte, kurzem vás provedu individuálně a celý průběh vám přizpůsobím na míru.

Klíčem k štíhlému tělu je spokojený život, ve kterém vás jídlo neobtěžuje, ale přivede vás k získání zdravého těla plného energie.

A protože mým přáním bylo vytvořit takový online kurz, který není jen o hubnutí, ale o změně celkového náhledu na stravování a potřeby našeho těla a vnímám to jako to nejdůležitější pro to, aby změna mohla být skutečně trvalá, součástí kurzu je rozvoj našeho myšlení.

Kurz je protkán zamyšleními, prací na své psychice, což často přechází i do oblastí zcela mimo stravování. Učíme se najít tu vytouženou spokojenost a souvislosti mezi tím, co si nakládáme v životě a co si nakládáme na talíř.

Vidím v kurzu velký přesah mimo hubnutí a to nejen já, ale i jeho účastnice a vím, že roky praxe sbírání zkušeností výživového poradce, ale také naslouchání, koučování a i zažití osobních pádů mi daly sílu, zkušenosti i náhled do tajů lidské duše.

A proto jestli se chcete cítit plná energie, najíst se chutně a zdravě a přitom zhubnout

 • Pak se pojďte naučit zákonitosti toho, kdy tělo přibírá a kdy si tuky syslit nepotřebuje.
 • Pojďte se naučit CO, KDY a KOLIK si nandat na talíř.
 • Pojďte se naučit poznat obvyklé zádrhele, při kterých hubnoucí procesy končí.
 • Naučte se hýbat pro radost i štíhlé tělo bez toho, abyste se hned staly běžkyněmi, nebo se obden lopotily v posilovně.
 • Objevte souvislosti toho, jak si nakládáme v životě na svá bedra, tak si nakládáme i na talíř. Láskyplně, nebo s neúctou k sobě samým.

Jak poznáte, že vaše tělo ocení, když půjdou přebytečná kila dolů?

Zkusila jste už všechno možné a pomalu zbývá jen políbit žábu při svitu měsíčku s přáním konečně zhubnout?

 • Vyzkoušela jste kdejakou dietu.
  Někdy jste trpěla jako zvíře tím vším, co zrovna nesmíte a dala byste si, někdy hladověla a jindy vám ta jídla nechutnala?
 • Zkusila jste jíst jen bezlepkově, paleo, raw, vegan nebo sugar free.
  Bylo to super, ale pokaždé jen na chvilku?
 • Nebo se už dlouho jenom odhodláváte...
  A v hlavě jede písnička o tom, jak to bude těžké VYdržet a jestli to můžete zvládnout i vy?

Milá ženo, v současné době není skupinové otevření kurzu vypsáno z důvodu mé rodičovské dovolené.

V případě zájmu mě kontaktujte, kurzem vás provedu individuálně a celý průběh vám přizpůsobím na míru.

Kdo jsem?

Jsem průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu.

Jsem pečující žena, starostlivá matka a kuchtička s druhým domovem u plotny s pochopením pro individuální potřeby, již 8 let také výživová poradkyně.

Jsem ta, která učí lidi jíst tak, aby jim to jejich zdraví vrátilo.

Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě.

S čím se v kurzu setkáte?

Nahlédnutí do duše

Hubnout nebudete jen na těle. I z duše bude potřeba leccos shodit dolů, abyste se cítily lehčí a volnější.

Nové stravovací návyky

Naučíte se jak jíst pestře, pravidelně a promyšleně. Objevíte nové suroviny, se kterými přijdou i nové objevy chutí.

Detoxikace těla

Seznámím vás s prostředky, jak očistit své tělo od dlouhodobých zátěží a jak podpořit ozdravení orgánů zodpovědných za to, jak to vypadá s naší tělesnou hmotností, energií i psychikou.

Osobní podpora

Nezůstanete v tom samy, naplánujeme si společně skypovou konzultaci.

Plánování jídelníčku

Naučíte se jednoduchý systém plánování jídelníčku pro jednodušší život.

Zakouskneme se do pozitivních stereotypů

Některé stereotypy nám mohou prospět, tak se na ně podíváme a zařadíme je do vašeho života.

Nové pokusy ve vaší kuchyni

Vaření z nových surovin pestře a zdravě. Pokoříme společně mýty o tom, že zdravá strava není chutná.

Co když přijde krize, jak ji hasit?

I krize může přijít a to z různých důvodů, naučíme se je hasit.

Pohyb - sólo nebo ve skupině

Ať už tak nebo onak, hlavně musí být. Začneme tím nejjedodušším a přitom velmi efektivním.

Nezvu vás jen do online kurzu

kde se na vás sesype v jednu chvíli třistapadesátšest tisíc různých informací v jednu chvíli. Zvu vás do online kurzu, který pro vás bude cestou. Cestou ke zdravému stravování s láskou, k celistvosti a hloubkové úpravě niterných věcí, které jsou s jídlem a vyživováním sebe spojené.

Za pár týdnů trvání kurzu nebudete mít hotovo, ale budou vám stačit k tomu, abyste se naučily něco, co můžete dělat celý život.

Můžete jít vlastním tempem.

A nebo využít sílu skupiny, se kterou budete krůček po krůčku postupovat den za dnem tím, jak by mělo vypadat složení jídla na vašem talíři, kolik toho kdy můžete sníst, jak očistit své tělo a napomoci důležitým orgánům k tomu, aby se ozdravily a podpořily vaše hubnutí, jak si vše srovnat v hlavě, i jak dělat alespoň minimum pohybu pro zdraví i zeštíhlení.

Za téměř 8 let praxe výživové poradkyně jsem se setkala s mnoha klienty a doprovázela je na jejich cestě ke zhubnutí i a změně životního stylu. Každý měl svůj osud a ne každý byl úspěšný, to říkám na rovinu.

Ne každý chce totiž udělat to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - ZMĚNU. A to je to, co je potřeba ze všeho nejvíc.

Nestačí mít jen chuť, je potřeba něco dělat a změnit dosavadní způsob fungování, který vás přivedl tam, kde nyní jste. Tam, kde vaše tělo nosí přebytečná kila navíc a sužuje to vaše zdraví i pohodu.

Napadá mě k tomu jeden známý citát, který výstižně popisuje to, co potřebujete cítit, abyste do akce šla...

Možná vás napadají otázky typu jak ta cesta bude vypadat.

Co všechno se můžete v kurzu naučit a změnit u sebe. Tyhle otázky vám pomůže zodpovědět záznam webináře s tématem Co je pro změnu stravování a zhubnutí nejdůležitější. Nechte si je zodpovědět, ať víte, do čeho jdete.

Ono to prostě funguje

Vše, co vám v kurzu předkládám, má osvědčený a mnohokrát vyzkoušený základ. Otázkou není, jestli to funguje, ale jak moc se vám do toho chce jít.

 • Jak moc chcete pro své zdraví a spokojenost pustit kila, která nepotřebujete.
 • Jak moc toužíte po zdravém a štíhlém těle. Po těle, které jste dříve mívala a které je pro vás teď zátěží a necítíte se v něm dobře.
 • Jak moc chcete najít balanc v tom, co jíte vy i vaše rodina.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ

Dostanete přístup do členské sekce, ve které máte rozloženy jednotlivé úkoly. Nevysype se na vás vše najednou.Na každý úkol budete mít minimálně jeden den a tam, kde vím, že vás čeká obtížnější část, dostanete i potřebnou pauzu.

Čeká vás 6 kroků (kapitol), ve kterých se budeme zabývat těmito tématy:

 • Já a moje tělo
  Naučíte se porozumět řeči vašeho těla, tomu proč vaše tělo potřebuje pravidelný přísun stravy, tekutin i spánku. Uděláte si inventuru ve vašem současném stravování a dozvíte se, jak provést očistu - detoxikaci vašeho organizmu tak, abychom hubnutí co nejvíce pomohly.
 • Můj nový talíř
  Naučíte se co, kdy a kolik toho si naložit na talíř, poznáte zaručené protivníky hubnoucího procesu i to, jak si to srovnat s jídlem v hlavě, abyste tuky navíc nepotřebovaly.
 • Sestavujeme jídelníček
  Ukážu vám, jak si jednoduše sestavit vlastní jídelníček tak, aby v něm nechybělo nic důležitého a nepřibývaly tam zbytečnosti. Naučíte se myslet na jídlo i nakupovat jinak a také co jsou pozitivní stereotypy a jak vám může být takový stereotyp prospěšný.
 • Rodinná pravidla
  Odkryjeme pokličku rodinných pravidel, která nás často dusí a vrací nás opět na startovní čáru, ať už začneme s jakoukoliv změnou v našem životě. Naučíte se odhalit ta svá svazující pravidla a jak se s nimi vyrovnat, když už jste se jim podívaly tváří tvář do očí. Dozvíte se, proč to někdy vzdáváme a jaké jsou právě vaše opěrné body, které vás v krizi podrží.
 • Pohyb - součást života
  Ukážu vám, že se nemusíte stát zarytými sportovkyněmi a že vás nebudu mučit v posilovně den co den. Začneme zdravotním cvičením, které vám pomůže posílit střed těla a které vám pomůže objevit možná již dávno ztracené a zapomenuté svaly v těle. Ukážu vám, že i ta, která se cítila jako nešika na tělocviku, se může začít hýbat a udělat něco pro sebe a dokonce tak, aby ji to bavilo.
 • Krize a stávky v hlavě
  Krize může přijít a nemá cenu si namlouvat, že ne. Přivítáme ji, potykáme si a nebude to takový strašák. Ukážeme si, jak o sebe pečovat a nevzdávat se a přitom nebojovat.

Milá ženo, v současné době není skupinové otevření kurzu vypsáno z důvodu mé rodičovské dovolené.

V případě zájmu mě kontaktujte, kurzem vás provedu individuálně a celý průběh vám přizpůsobím na míru.

V některých týdnech vás navíc čeká:

Téma týdne - inspirující a motivační video nebo texty, které vám pomohou doplnit předchozí lekce tak, aby vám do sebe zapadly všechny potřebné dílky.

Jako podpora na vás v průběhu celého kurzu čeká Podporující skupina žen, které šly do kurzu spolu s vámi. Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct sdílet své pokroky, ptát se na nejasnosti i získat podporu v krušných dnech, které se někdy mohou dostavit každému.

Spousty bonusů, z nichž některé byly ode mně až reakcí na to, co v prvním kole kurzu ženy nejvíce potřebovaly. V bonusech jsou nejen tipy týkající se jídla jako takového, ale týkají se významně práce s naší psychikou.

Po celou dobu kurzu tak budete mít možnost sdílet své dotazy, nejasnosti i radosti nejen s hubnoucími kolegyněmi, ale i se mnou a budu zde pro vás, abyste byly skutečně úspěšné. Více o tom, jak to bude probíhat ode mně obdržíte v jednotlivých emailech.

ŘÍZENÁ DETOXIKACE TĚLA

ZNAMENÁ TO "BUDU MUSET DRŽET HLADOVKU?"

NE, hladovku určitě držet nebudete, ani se nebudete muset pár dní prolévat očistnými čaji apod. To, co v rámci detoxikace v kurzu totiž půjdete udělat, není jen očista, kterou děláme třeba po zimě a ke které nám báječně poslouží bylinky.

Prostřednictvím řízené detoxikace půjdeme ozdravit vaše důležité orgány v těle, které nefungují tak, jak mají, protože tělo dopustilo, aby se ho držely tuky, které nijak nepotřebuje. Budete tedy v průběhu kurzu užívat dvakrát denně detoxikační preparáty - kapky, které nám v první fázi nastartují správný chod sleziny, jater a pomohou i s psychikou a toxiny uloženými v mozku.

Užívat kapky můžete bez zdravotního omezení a po ukončení kurzu se dále domluvíme, které z orgánů jsou potřeba harmonizovat právě u vás po dobrání startovní sady kapek tak, aby detoxikace plnila vaše individuální potřeby.

Kapky - preparáty, které vám v průběhu kurzu, ale i po něm doporučuji, jsou od společnosti Joalis. Jsou na trhu od roku 1999 a navazují na mnohaletou práci zakladetele celého systému, MUDr. Josefa Jonáše. MUDr. Jonáš napsal v 80. letech téměř kultovní knihu Křižovatka života a jakožto vystudovaný lékař představil naší tehdy neznalé společnosti pohled na alternativní medicínu s kořeny v tradiční čínské medicíně.

Možná vás napadá šlo by to i bez kapek?

To, že vaše tělo má nyní nadváhu, nebo je již obézní mimo jiné znamená,  že vám nefungují správně i některé z důležitých orgánů a právě jejich funkci potřebujeme napravit.

Tyto orgány jsou zatíženy z různých příčin (vliv stresu a životního stylu, prodělaných traumat, způsob stravování i vliv vnějšího životního prostředí). Tím, že jsou tyto orgány zatíženy, mluvíme o tom, že je tělo intoxikované - tedy má v sobě (v různých částech těla uloženy toxiny, škodlivé látky).

V průběhu kurzu budete užívat 3 různé preparáty, jejich užívání nijak neovlivňuje případné další užívání vaší medikace nebo jiných homeopatik. Tyto detoxikační preparáty nejsou léčivo a jsou založené na moderní technologii přenosu informací, na hologramu, který v sobě nesou.

Narušení našeho organizmu toxiny vede totiž ke změnám v chování našich tkání a buněk. Každý člověk má v sobě určité detoxikační mechanismy, své vlastní imunitní reakce a regenerační schopnosti, ale oslabené a intoxikované tělo tyto schopnosti ztrácí. To, co je potřeba udělat, je dát našemu vlastnímu tělu INFORMACI, jak má pracovat správně, jak má opravit problém, který již vznikl. Dát mu informaci, jak má správně fungovat jeho poškozený orgán nebo tkáň, buňky, protože to naše tělo z nějakého důvodu zapomnělo, nebo bylo okolnostmi přinuceno věnovat se jiné akutní záležitosti.

Moderní technologie ku našemu prospěchu

V dnešním světě 3D virtuální reality je pro nás naštěstí spoustu věcí velmi dobře představitelných. Už není vše jen černé nebo bílé, ale dokážeme vidět víc. Žijeme ve světě, kde fungují mobilní telefony, internet... a tak víte, že na jedné straně stačí přenést nějakou informaci a na druhé straně se otiskne a funguje.

A tímto způsobem probíhá i řízená detoxikace formou užívání preparátů Joalisu. Celý proces je založen právě na přenosu informace, tzv. hologramu. Hologram je v tomto případě něco, kde je otištěna právě ta informace, jak chceme, aby určitý orgán nebo tkáň fungovaly. V průběhu kurzu budeme takto detoxikovat tři nejzatíženější oblasti těla, které bojuje s nadváhou a za tím skrytých i emočních pochodů. Budeme detoxikovat játra, slezinu a emoční složku, protože byť se to na první pohled nezdá, změnit své stravovací návyky je zásah do hlubokého osobního prostoru.

O tom, zda budete chtít variantu online kurzu s detoxikačním programem nebo bez, se rozhodnete pouze VY.

JAK DLOUHO BUDE KURZ TRVAT?

Kurz bude trvat 8 týdnů. Neznamená to, že budete mít dennodenní úkoly celkem na 56 dní, mezi jednotlivými úkoly bude pauza podle toho, jak vím, že je téma obtížně a kolik si vyžádá času.

V úvodních dvou krocích (kapitolách) vás bude čekat úkolů nejvíce, aby vám vše ostatní dávalo smysl a netápaly jste. Pokud ale nebudete stíhat lekce a úkoly v nastaveném čase, nic se neděje, půjdete svým tempem. Přístup do kurzu budete mít navždy a stejně tak i jeho průběžnou aktualizaci.

JAK TAKOVÝ ONLINE KURZ VLASTNĚ PROBÍHÁ?

V průběhu online kurzu se vám budou otevírat jednotlivé lekce. Některé den po dni, u jiných budete mít více času na zpracování a zařazení do svého života. O každé nové lekci vám přijde v daný den email a tak ji nemůžete propásnout. U některých lekcí najdete i doprovodná videa a tím spíš budete mít stále pocit, že jsem v tom s vámi.
 
Oproti živým kurzům má online kurz jednu velikou výhodu. Každou lekci si projdete v denní dobu, která vám vyhovuje časově i tím, jak jste na tom s vnímáním. Nemůže se vám stát, že se vám z hlavy vykouří to, co jste na živém kurzu probraly, protože se ke každé lekci můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si ji.

Kliknutím na obrázek se podíváte, jak to uvnitř kurzu vypadá:

ČEKAJÍ VÁS I SKVĚLÉ BONUSY

Čekají na vás bonusy, ve kterých vám rozšířím obzory nejen já, ale díky nimž budete mít přístup k několika oblastem, které vám pomohou zbavit se kil navíc a žít spokojenějším životem.

Pokud byste je tu neměly zahrnuté, stálo by vás to další čas i finanční prostředky, abyste tyto informace získaly. Uvnitř kurzu najdete vše přehledně tak, aby vám byly ku prospěchu už teď.

BONUS 1

O cvičení se vám v kurzu postará lektorka zdravotního cvičení a SM systému

Martina vás  jednoduchými cviky naučí posílit střed těla, zpevnit jím a formovat postavu.

Martina je inspirativní žena, která Vás podpoří na cestě za zdravým a pružným tělem a dokáže Vás plně pochopit, protože cestu bolestí a zatuhlostí si dříve sama prošla. A v neposlední řadě také skvělá lektorka, která dokáže daný pohyb srozumitelně vysvětlit a dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, abyste si pohyb nejen užily, ale také zamilovaly.

Martina Jíchová

Cvičící lekce Martiny najdete na www.martinajichova.cz

BONUS 2

Zažít proud energie, hořet a nevyhořet

Mnoho žen je v dnešní době přetížených a už to není schopno o sobě vědět. Máme pozměněný filtr toho, co je normální zvládnout a co už ne. A pak nastává únava, vyčerpání, život, ve kterém jsme jen ve vleku a může vést až k úplnému vyhoření. Aby se vám to nestalo, oslovila jsem Lenku, která vám zpracovala bonus na téma jak hospodařit s naší energií, aby plynula a neutíkala nám mezi prsty.

Lenka Pavlíková

Lenčino zapálení si můžete očíhnout na www.lenkapavlikova.cz

BONUS 3

Psychosomatické příčiny vaší nadváhy se vám rozkryjí díky bonusu od Petry

Petra má dar vidět souvislosti, které se skrývají pod povrchem a umění popsat je a předat tak, aby byly pochopitelné každému, kdo je chce vidět a uchopit.

Do bonusové části vám Petra zpracovala skvělé pracovní listy, které vám nejen rozklíčují příčinu toho, proč si svoje kila nesete, ale ukáže vám také návod na to, jak je už nepotřebovat.

Petra Hanelová

Jak funguje psychosomatika i v oblasti zdraví se můžete podívat na www.petrahanelova.cz

Hubnout budete bez hladovění

 • Provedu vás tím, jak a z čeho si poskládat pestrý jídelníček.
 • Naučím vás přemýšlet o tom, co nakupujeme i jíme jinak, efektivněji a šetrněji.
 • Dostanete ode mě recepty na chutná a zdravá jídla bez dvouhodinového vystávání v kuchyni.
 • Rozpohybujete se. Ukážu vám, že i ta, která se cítila jako nešika na tělocviku, se může začít hýbat a udělat něco pro sebe a dokonce tak, aby ji to bavilo.

Pojďte se poučit z toho, co vám nefungovalo, co je potřeba udělat jinak, abyste se nemusela už trápit dietami.

Už to někdo ozkoušel?

Na podzim 2018 jsem spustila tento online kurz poprvé pro omezený počet žen a v kurzu jich bylo něco málo přes 20. To, že je kurz skvělý a pomůže tam, kde je na druhé straně chuť a vůle udělat něco jinak, to jsem věděla už před jeho spuštěním.

Přesto se mi až v průběhu kurzu dle reakcí žen ukázalo, jak velký přesah za hubnutí skutečně má. Reakce na jednotlivé lekce už v začátku kurzu mi často vháněly slzy do očí a jsem si jistá, že tohle není běžný kurz hubnutí. Takže pokud nehledáte tuctovku - jídelníček se všemi možnými omezeními a šmitec, jste tu správně.

A co na kurz říkají ženy, které se zapojily do kurzu na v předchozích kolech?

Za první tři týdny kurzu 16 žen společně zhublo 23 kg a za další dva týdny se přidalo dalších 13,8 kg a následně se přidalo v dalších 2 týdnech více jak 10 kg! A to v prvních deseti dnech ani nezačínáme s jídelníčkem!

Po 7 týdnech od začátku online kurzu daly ženy dolů desítky kil, odhodily spousty nepříjemných zlozvyků týkajících se jídla a hodně věcí ve svém životě přeskládaly. A já vám mohu ukázat spontánní reakce žen z kurzu po jeho ukončení. Vše s jejich dovolením a přesto ochranou soukromí, protože celý kurz nebyl zdaleka jen o jídelníčku a chození po povrchu, šly jsme na celou změnu pěkně do hloubky a já mám radost z každého krůčku, který ženy udělaly.

Pro zvětšení komentáře níže rozklikněte obrázek a uvidíte ho v původní velikosti pro lepší čtení.

Kolik online kurz stojí?

Celý kurz je koncipován formou členské sekce, která je skutečně bohatá na svůj obsah a hlavně přesah za běžný hubnoucí kurz. To, co tady v členské sekci najdete, je:

 • 30 lekcí a úkolů
  Věnovaných porozumění funkci našeho těla, abychom věděly, co a kdy potřebuje a také proč. Naučíte se zapojit do jídelníčku nové potraviny, doplňovat je ve správný čas i množství. Podíváte se pod pokličku rodinných pravidel, která nás často omezují a není to potřeba. Naučíte se plánovat svůj jídelníček, vědět proč je to krok, který vede k úspěchu a také jaké jsou vaše silné stránky a o které se budete moci opřít v době, kdy přijde krize.
 • 5 bonusů ode mě
  Naučím vás, jak rozproudit lymfu jednoduchým způsobem, jak napomoci vaší štítné žláze, aby pracovala lépe. Dám vám tipy, co je dobré kde nakoupit, odhalím vám taje závislosti na cukru a ukážu vám, že i ty špíčky a faldy někdy potřebujeme a nemusíme s nimi vyhlásit válku. Jít do boje, je totiž vysilující a vy jdete sbírat naopak energii.
 • Více jak 60 receptů
  Zejména na hlavní jídla, která jsou naším největším energetickým přísunema také zdrojem živin. Recepty, které jsou jednoduché a se kterými vašemu tělu nic nechybí a nezanedbáme přitom ani vaše chuťové buňky.
 • 3 další bonusy od mých spolupracujících kolegyň
  Naučíte se dle videí skvělá a jednoduchá zdravotní cvičení pro posílení středu těla s Martinou. Rozklíčujete si mentální příčiny vaší nadváhy s Petrou a podíváte se na to, jak pracovat se svou energií a necítit se neustále vyšťaveně, aby pak přišlo vyhoření s Lenkou.

Ve čtvrtém Kroku věnovaném pohybu, najdete krátké cvičící lekce přímo v kurzu tak, aby začaly cvičit i ty, které byly naposledy na tělocviku ve škole.

V rámci kurzu máte také možnost jedné online konzultace po Skypu nebo jiném podobném médiu a živý webinář, ve kterém vás provedu plánováním jídelníčku a čeká vás uzavřená facebooková skupina, kde budete mít možnost dotazů, sdílení s dalšími hubnoucími kolegyněmi a mé podpory tak, abyste ztrácela kila lehce a s grácií.

Kurzovné včetně podpůrných detoxikačních preparátů vás ve variantě PREMIUM vyjde na pouhých 79 Kč/ 3 Euro denně.

Skupinové otevření kurzu není vypsáno.

V případě zájmu mě kontaktujte pro individuální vstup do kurzu.

Cena 8 týdenního kurzu včetně online konzultace a všech bonusů je 3.680 Kč v ZÁKLADNÍ VARIANTĚ. Tato cena neobsahuje sadu tří detoxikačních preparátů pro očistu jater, sleziny a emoční části pro usnadnění redukce a ozdravení organizmu. V ceně kurzu máte i tak bohatý program, sjeďte si o kousíček níž pro kompletní výčet.

Pokud se rozhodnete, že chcete pro své tělo udělat maximum a doplnit kurz i detoxikační sadou 3 detoxikačních preparátů v hodnotě 1.209 Kč vč. poštovného do ČR, rozhodla jsem se vám na ni přispět ze svého.

Namísto celkové částky 4.889 Kč uhradíte pouze 4.410 Kč ve variantě PREMIUM. Tedy za kompletní balíček - online programu na 8 týdnů, všech bonusů a detoxikačních kapek , tedy o 479 Kč méně, protože z mé strany je zájem na tom, aby vám hubnutí fungovalo co nejlépe.

Na výběr máte ze dvou variant členství

ZÁKLADNÍ VARIANTA kurzu = kurzovné pro online kurz na 8 týdnů, jedna online konzultace a veškeré bonusy ke kurzu.

PREMIUM VARIANTA kurzu = kurzovné pro online kurz na 8 týdnů, jedna online konzultace a veškeré bonusy ke kurzu + sada 3 detoxikačních kapek.

 • V ceně kurzu máte tedy:
  8 týdnů kurzovného a za den vás tak kurz vyjde na pouhých 79 Kč včetně detoxikačních kapek.
 • 8 týdenní online program komplexního hubnutí.
 • Nákupní seznamy na první dva týdny kurzu spolu s přesným jídelníčkem.
 • Více jak 60 receptů na zdravá a chutná jídla, která vás naučí přehodit výhybku od současného způsobu stravování.
 • 1 skypovou nebo jinou online konzultaci se mnou. Konzultace slouží k tomu, abych poznala vaše silné i slabé stránky a nasměrovala vás k ještě lepšímu výsledku.
 • Součástí kurzu je uzavřená skupina na Facebooku, ve které můžete kdykoliv vše diskutovat a máte možnost "mě mít po ruce" po celou dobu kurzu.
 • Bonus ke kurzu - Psychosomatika a nadváha / Petra Hanelová
 • Bonus ke kurzu - Jak hospodařit s vlastní energií a nevyhořet / Lenka Pavlíková
 • Účast na webináři, který bude pouze pro účastnice kurzu a naživo tak uvidíte, jak jednoduše si složit zdravý a pestrý jídelníček "z voleje".
 • Bonus ke kurzu - Zdravotní cvičení pro posílení středu těla / Martina Jíchová

Bude tento online kurz pro každého?

NE. A říkám to hned a na rovinu. Tento kurz je pro ty, které rády hledají souvislosti, chtějí něco pochopit, pohnout se z místa a chtějí se naučit něco, co mohou dělat celý život.

 

Tento kurz určitě není vhodný pro ty, které hledají celoživotní berlu, co hledají někoho, kdo bude dělat věci za ně a co jen splní jídelníček, který jim já nebo někdo jiný zašle. Mým cílem není mít hubnoucí klientky na celý život, mým cílem je naučit vás to, co je podstatné, abyste to pak dokázaly samy.

Tempo kurzu si budete určovat vy samy, nicméně je dobré, abyste věděly, že když pojedete na skupinové vlně kurzu, můžete získat mnohem víc. Dynamika skupiny je úplně jiná, než když si pojedete samy doma bez dalšího sdílení, diskutování a proto vnímejte mé doporučení snažit se jet v tempu kurzu, protože i tam, kde je toho více v krátkém čase to má smysl. Vše jsem dlouhodobě promýšlela a po startovním kole kurzu vidím, že nejvíce postupují ty, které skutečně dělají lekci za lekcí a nehledají proč ne teď a proč to odložit.

Co když nebudu s obsahem kurzu spokojená?

Pokud se vám v průběhu prvních 14 dnů od spuštění kurzu nebude obsah zdát, čekaly jste něco jiného, dáte mi vědět a cenu kurzovného bez detoxikačních preparátů vám vrátím. Máte tedy garanci toho, že se můžete na začátku rozkoukat a nekupujete zajíce v pytli.

Potřebujete se o něčem ke kurzu ujistit? Zavolejte mi, nebo napište a probereme to.

poradna@stepankacapova.cz , tel: 739 787 943