Jak zhubnout, cítit se lépe ve vlastním těle a přitom zažít lehkost i radost z toho, že se konečně dobře najím bez diet?

Vítejte v pilotní verzi online kurzu "Jím zdravě a zhubnu", který otevírám jen pro omezený počet  18 žen.

Online kurzu, který vás naučí podívat se na svůj starý způsob stravování očima poučeného strávníka. Kurzu, který vám ukáže nejen co jíst, aby vaše tělo zhublo přebytečné tuky, ale naučí vás vnímat souvislosti toho, co jíte s tím, jak se cítíte a proč je pro vás jídlo tak NE/DŮLEŽITÉ.

Naučím vás jak zhubnout zdravě a pochopit o svém těle i mysli něco víc, pochopit vzkazy, které vám každý den vaše tělo posílá.

Naučíte se, proč se na vás kila navíc lepí, honí vás mlsná i jak jednoduchý může být váš zdravý a pestrý jídelníček.

Online kurz hubnutí pro ženy, který vám pomůže zbavit se nadváhy a naučí vás jíst s radostí zdravá a chutná jídla.

Klíčem k štíhlému tělu je spokojený život, ve kterém vás jídlo neobtěžuje, ale přivede vás k získání zdravého těla plného energie.

Chcete se cítit plná energie, najíst se chutně a zdravě a přitom zhubnout?

 • Pak se pojďte naučit zákonitosti toho, kdy tělo přibírá a kdy si tuky syslit nepotřebuje.
 • Pojďte se naučit CO, KDY a KOLIK si nandat na talíř.
 • Pojďte se naučit poznat obvyklé zádrhele, při kterých hubnoucí procesy končí.
 • Naučte se hýbat pro radost i štíhlé tělo bez toho, abyste se hned staly běžkyněmi, nebo se obden lopotily v posilovně.

Jak poznáte, že vaše tělo ocení, když půjdou přebytečná kila dolů?

Zkusila jste už všechno možné a pomalu zbývá jen políbit žábu při svitu měsíčku s přáním konečně zhubnout?

 • Vyzkoušela jste kdejakou dietu.
  Někdy jste trpěla jako zvíře tím vším, co zrovna nesmíte a dala byste si, někdy hladověla a jindy vám ta jídla nechutnala?
 • Zkusila jste jíst jen bezlepkově, paleo, raw, vegan nebo sugar free.
  Bylo to super, ale pokaždé jen na chvilku?
 • Nebo se už dlouho jenom odhodláváte...
  A v hlavě jede písnička o tom, jak to bude těžké VYdržet a jestli to můžete zvládnout i vy?

Kdo jsem?

Jsem průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu.

Jsem pečující žena, starostlivá matka a kuchtička s druhým domovem u plotny s pochopením pro individuální potřeby, již 8 let také výživová poradkyně.

Jsem ta, která učí lidi jíst tak, aby jim to jejich zdraví vrátilo.

 

Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě.

S čím se v kurzu setkáte?

Nahlédnutí do duše

Hubnout nebudete jen na těle. I z duše bude potřeba leccos shodit dolů, abyste se cítily lehčí a volnější.

Nové stravovací návyky

Naučíte se jak jíst pestře, pravidelně a promyšleně. Objevíte nové suroviny, se kterými přijdou i nové objevy chutí.

Detoxikace těla

Seznámím vás s prostředky, jak očistit své tělo od dlouhodobých zátěží a jak podpořit ozdravení orgánů zodpovědných za to, jak to vypadá s naší tělesnou hmotností, energií i psychikou.

Osobní podpora

Nezůstanete v tom samy, naplánujeme si společně skypovou konzultaci.

Plánování jídelníčku

Naučíte se jednoduchý systém plánování jídelníčku pro jednodušší život.

Zakouskneme se do pozitivních stereotypů

Některé stereotypy nám mohou prospět, tak se na ně podíváme a zařadíme je do vašeho života.

Nové pokusy ve vaší kuchyni

Vaření z nových surovin pestře a zdravě. Pokoříme společně mýty o tom, že zdravá strava není chutná.

Co když přijde krize, jak ji hasit?

I krize může přijít a to z různých důvodů, naučíme se je hasit.

Pohyb - sólo nebo ve skupině

Ať už tak nebo onak, hlavně musí být. Začneme tím nejjedodušším a přitom velmi efektivním.

Nezvu vás jen do online kurzu

kde se na vás sesype v jednu chvíli třistapadesátšest tisíc různých informací v jednu chvíli. Zvu vás do online kurzu, který pro vás bude cestou. Cestou ke zdravému stravování s láskou, k celistvosti. Za pár týdnů trvání kurzu nebudete mít hotovo, ale budou vám stačit k tomu, abyste se naučily něco, co můžete dělat celý život.

Můžete jít vlastním tempem.

A nebo využít sílu skupiny, se kterou budete krůček po krůčku postupovat den za dnem tím, jak by mělo vypadat složení jídla na vašem talíři, kolik toho kdy můžete sníst, jak očistit své tělo a napomoci důležitým orgánům k tomu, aby se ozdravily a podpořily vaše hubnutí, jak si vše srovnat v hlavě, i jak dělat alespoň minimum pohybu pro zdraví i zeštíhlení.

Za téměř 8 let praxe výživové poradkyně jsem se setkala s mnoha klienty a doprovázela je na jejich cestě ke zhubnutí i a změně životního stylu. Každý měl svůj osud a ne každý byl úspěšný, to říkám na rovinu.

Ne každý chce totiž udělat to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - ZMĚNU. A to je to, co je potřeba ze všeho nejvíc.

Nestačí mít jen chuť, je potřeba něco dělat a změnit dosavadní způsob fungování, který vás přivedl tam, kde nyní jste. Tam, kde vaše tělo nosí přebytečná kila navíc a sužuje to vaše zdraví i pohodu.

Napadá mě k tomu jeden známý citát, který výstižně popisuje to, co potřebujete cítit, abyste do akce šla...

Ono to prostě funguje

Vše, co vám v kurzu předkládám, má osvědčený a mnohokrát vyzkoušený základ. Otázkou není, jestli to funguje, ale jak moc se vám do toho chce jít.

 • Jak moc chcete pro své zdraví a spokojenost pustit kila, která nepotřebujete.
 • Jak moc toužíte po zdravém a štíhlém těle. Po těle, které jste dříve mívala a které je pro vás teď zátěží a necítíte se v něm dobře.
 • Jak moc chcete najít balanc v tom, co jíte vy i vaše rodina.

JAK ONLINE KURZ PROBÍHÁ

Dostanete přístup do členské sekce, ve které máte rozloženy jednotlivé úkoly. Nevysype se na vás vše najednou.Na každý úkol budete mít minimálně jeden den a tam, kde vím, že vás čeká obtížnější část, dostanete i potřebnou pauzu.

Čeká vás 6 kroků (kapitol), ve kterých se budeme zabývat těmito tématy:

 • Já a moje tělo
  Naučíte se porozumět řeči vašeho těla, tomu proč vaše tělo potřebuje pravidelný přísun stravy, tekutin i spánku. Uděláte si inventuru ve vašem současném stravování a dozvíte se, jak provést očistu - detoxikaci vašeho organizmu tak, abychom hubnutí co nejvíce pomohly.
 • Můj nový talíř
  Naučíte se co, kdy a kolik toho si naložit na talíř, poznáte zaručené protivníky hubnoucího procesu i to, jak si to srovnat s jídlem v hlavě, abyste tuky navíc nepotřebovaly.
 • Sestavujeme jídelníček
  Ukážu vám, jak si jednoduše sestavit vlastní jídelníček tak, aby v něm nechybělo nic důležitého a nepřibývaly tam zbytečnosti. Naučíte se myslet na jídlo i nakupovat jinak a také co jsou pozitivní stereotypy a jak vám může být takový stereotyp prospěšný.
 • Rodinná pravidla
  Odkryjeme pokličku rodinných pravidel, která nás často dusí a vrací nás opět na startovní čáru, ať už začneme s jakoukoliv změnou v našem životě. Naučíte se odhalit ta svá svazující pravidla a jak se s nimi vyrovnat, když už jste se jim podívaly tváří tvář do očí. Dozvíte se, porčo to někdy vzdáváme a jaké jsou právě vaše opěrné body, které vás v krizi podrží.
 • Pohyb - součást života
  Ukážu vám, že se nemusíte stát zarytými sportovkyněmi a že vás nebudu mučit v posilovně den co den. Začneme zdravotním cvičením, které vám pomůže posílit střed těla a které vám pomůže objevit možná již dávno ztracené a zapomenuté svaly v těle. Ukážu vám, že i ta, která se cítila jako nešika na tělocviku, se může začít hýbat a udělat něco pro sebe a dokonce tak, aby ji to bavilo.
 • Krize a stávky v hlavě
  Krize může přijít a nemá cenu si namlouvat, že ne. Přivítáme ji, potykáme si a nebude to takový strašák. Ukážeme si, jak o sebe pečovat a nevzdávat se a přitom nebojovat.

V některých týdnech vás navíc čeká:

Téma týdne - inspirující a motivační video nebo texty, které vám pomohou doplnit předchozí lekce tak, aby vám do sebe zapadly všechny potřebné dílky.

Jako podpora na vás v průběhu celého kurzu čeká Podporující skupina žen, které šly do kurzu spolu s vámi. Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moct sdílet své pokroky, ptát se na nejasnosti i získat podporu v krušných dnech, které se někdy mohou dostavit každému.

Po celou dobu kurzu tak budete mít možnost sdílet své dotazy, nejasnosti i radosti nejen s hubnoucími kolegyněmi, ale i se mnou a budu zde pro vás, abyste byly skutečně úspěšné. Více o tom, jak to bude probíhat ode mně obdržíte v jednotlivých emailech.

 

JAK DLOUHO BUDE KURZ TRVAT?

Kurz bude 7 týdnů. Neznamená to, že budete mít dennodenní úkoly celkem na 49 dní, mezi jednotlivými úkoly bude pauza podle toho, jak vím, že je téma obtížně a kolik si vyžádá času.

V úvodních dvou krocích (kapitolách) vás bude čekat úkolů nejvíce, aby vám vše ostatní dávalo smysl a netápaly jste. Pokud ale nebudete stíhat lekce a úkoly v nastaveném čase, nic se neděje, půjdete svým tempem. Přístup do kurzu budete mít navždy a stejně tak i jeho průběžnou aktualizaci.

JAK BUDE PROBÍHAT AVIZOVANÁ DETOXIKACE TĚLA? BUDU MUSET DRŽET HLADOVKU?

NE, hladovku určitě držet nebudete, ani se nebudete muset pár dní prolévat očistnými čaji apod. To, co v rámci detoxikace v kurzu totiž půjdete udělat, není jen očista, kterou děláme třeba po zimě a ke které nám báječně poslouží bylinky.

Prostřednictvím řízené detoxikace půjdeme ozdravit vaše důležité orgány v těle, které nefungují tak, jak mají, protože tělo dopustilo, aby se ho držely tuky, které nijak nepotřebuje. Budete tedy v průběhu kurzu užívat dvakrát denně detoxikační preparáty - kapky, které nám v první fázi nastartují správný chod sleziny, jater a pomohou i s psychikou a toxiny uloženými v mozku.

Užívat kapky můžete bez zdravotního omezení a po ukončení kurzu se dále domluvíme, které z orgánů jsou potřeba harmonizovat právě u vás po dobrání startovní sady kapek tak, aby detoxikace plnila vaše individuální potřeby.

JAK TAKOVÝ ONLINE KURZ VLASTNĚ PROBÍHÁ?

V průběhu online kurzu se vám budou otevírat jednotlivé lekce. Některé den po dni, u jiných budete mít více času na zpracování a zařazení do svého života. O každé nové lekci vám přijde v daný den email a tak ji nemůžete propásnout. U některých lekcí najdete i doprovodná videa a tím spíš budete mít stále pocit, že jsem v tom s vámi.
 
Oproti živým kurzům má online kurz jednu velikou výhodu. Každou lekci si projdete v denní dobu, která vám vyhovuje časově i tím, jak jste na tom s vnímáním. Nemůže se vám stát, že se vám z hlavy vykouří to, co jste na živém kurzu probraly, protože se ke každé lekci můžete kdykoliv vrátit a zopakovat si ji.

Kliknutím na obrázek se podíváte, jak to uvnitř kurzu vypadá:

Hubnout budete bez hladovění

 • Provedu vás tím, jak a z čeho si poskládat pestrý jídelníček.
 • Naučím vás přemýšlet o tom, co nakupujeme i jíme jinak, efektivněji a šetrněji.
 • Dostanete ode mě recepty na chutná a zdravá jídla bez dvouhodinového vystávání v kuchyni.
 • Rozpohybujete se. Ukážu vám, že i ta, která se cítila jako nešika na tělocviku, se může začít hýbat a udělat něco pro sebe a dokonce tak, aby ji to bavilo.

Pojďte se poučit z toho, co vám nefungovalo, co je potřeba udělat jinak, abyste se nemusela už trápit dietami.

Co znamená, že jde o pilotní verzi onlinu kurzu?

Ve formě online kurzu spouštím pro klientky hubnutí poprvé. Vím, že je kurz skvělý a pomůže tam, kde je na druhé straně chuť a vůle udělat něco jinak. Přesto je to poprvé a já si potřebuji otestovat způsob této komunikace, zda je pro vás kurz tak akorát dlouhý, naplněný a že technicky funguje vše tak, jak má a stále zde je prostor pro úpravu načasování nebo doplnění dle vašich potřeb.

Z tohoto důvodu je k mání pouze nyní, v pilotní verzi, za zcela jiných podmínek, než bude kurz již v dalším kole.

Neznamená to, že chci, abyste se na něj šla jen podívat, obě strany, jak vy tak já musí být spokojené, takže já vám umožním vstup do kurzu v omezeném počtu účastnic a za výhodných podmínek, které už se nebudou opakovat a od vás budu vyžadovat plnění jednotlivých úkolů, zpětnou vazbu v uzavřené facebookové skupině, kam dostane každá z účastnic kurzu přístup.

Kolik online kurz stojí?

Členská sekce, ve které najdete 30 lekcí a úkolů, bonusové materiály a startovní sady 3 detoxikačních preparátů, krátké cvičící lekce přímo v kurzu tak, aby začaly cvičit i ty, které byly naposledy na tělocviku ve škole.

Dále možnost skypové konzultace a živý webinář, ve kterém vás provedu plánováním jídelníčku a uzavřená facebooková skupina, kde budete mít možnost dotazů, sdílení s dalšími hubnoucími kolegyněmi a mé podpory tak, abyste ztrácela kila lehce a s grácií.

Cena 7 týdenního kurzu včetně služeb a produktů k němu náležejících, bude v budoucí verzi 4.410 Kč/175 Euro.

Nyní vám ale pro pilotní verzi kurzu nabízím zúčastnit se za cenu, která pokrývá čistě náklady a to 2.900 Kč včetně 3 detoxikačních preparátů v hodnotě 1.209 Kč a poštovného do ČR, které vám budou po úhradě a vyplnění vašich dotazníků zaslány poštou.

Slovenky, máte též možnost zapojit se, cena pro vás je 117 Euro za celý 7 týdenní kurz v pilotní verzi i s detoxikačními preparáty a poštovným plus aktuální sazba DPH na Slovensku.

Kurzovné včetně podpůrných detoxikačních preparátů vás tak vyjde na pouhých 59 Kč/ 2,4 Euro denně.

Kurz je aktuálně NAPLNĚN a další kolo očekávejte po novém roce.

 • V ceně kurzu máte tedy:
  7 týdnů kurzovného a za den vás tak kurz vyjde na pouhých 59 Kč včetně detoxikačních kapek.
 • 1 skypou konzultaci.
 • Bonusu ke kurzu - Psychosomatika a nadváha.
 • Účast na webináři, který bude pouze pro účastnice kurzu a naživo tak uvidíte, jak jednoduše si složit zdravý a pestrý jídelníček "z voleje".

Bude tento online kurz pro každého?

Za těchto maximálně zvýhodněných podmínek spouštím kurz pouze pro 18 nových klientek a do kurzu bude udělen přístup několika klientkám, které ke mně aktuálně dochází do poradny.

Začínáme již 19.9. a pokud víte, že potřebujete se svou váhou a stravováním něco udělat, neváhejte, tato šance se již nebude opakovat, šanci mají tedy ty nejrychlejší, které ví, že jít do akce se vyplatí.

Musím aktivně spolupracovat, když dostávám kurz za výhodnějších podmínek?

Bez sdílení  a zpětné vazby a toho, že budete opravdu postupovat dál, bude kurz ztrácet smysl pro vás, proto je toto má podmínka účasti v kurzu a to výměnou za to, že vám nyní poskytuji kurz za cenu o téměř 40% nižší, než bude kurz v budoucnu.

Pokud nebude z vaší strany tato podmínka splněna, ráda s vámi zkonzultuji individuálně, proč nepostupujete v kurzu dle harmonogramu, udělám vše pro to, abyste v tom nezůstala sama, ale pokud ani tak nezůstane podmínka sdílení a zpětné vazby splněna, podmiňuji si účast vyřazením z pilotního kurzu a uhradím vám zpět 50% z ceny kurzu a to do 21 dnů od zahájení kurzu.

Pokud nebudete z nějakého důvodu s kurzem spokojené, uhradím vám kurzovné bez ceny detoxikačních preparátů do 21 dnů od startu kurzu zpět. Stačí mě kontaktovat.

Kurz je aktuálně NAPLNĚN a další kolo očekávejte po novém roce.

Potřebujete se o něčem ke kurzu ujistit? Zavolejte mi, nebo napište a probereme to.

poradna@stepankacapova.cz , tel: 739 787 943