Děkuji vám za koupi ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej.

A také za váš čas, který jste se rozhodla věnovat zdravé stravě pro vaše tělo a vaše miminko !

 

Aby Vám ebook a zprávy ode mě vždy přinesl čáp :-), zkontrolujte si, prosím, zda nespadla do složky Hromadná v seznam.cz, nebo Promo akce u gmail.com, případně do spamu.

Nejjedodušší způsob, jak e-maily ze Štěpánčiného blogu dostávat, je přidat si adresu poradna@stepankacapova.cz do vašeho adresáře v emailu, pak nepřijdete o žádné novinky, dále se vám nebudou zprávy ztrácet ve spamu nebo jiných vykutálených složkách.

 

Přeji vám hezké čtení, pohodové těhotenství a přivítání vašeho miminka na světě.

Chcete o mně vědět více?

Přečtěte si můj příběh a dozvíte se, jaká cesta vedla k plotně 🙂

Můj příběh je ukryt v tomto obrázku, je v něm vše, co miluji, svou dceru, legraci, smysl pro dobrou věc, pomoc druhým a jídlo.

Můj příběh je ukryt v tomto obrázku, je v něm vše, co miluji, svou dceru, legraci, smysl pro dobrou věc, pomoc druhým a jídlo.

Ani později vás nenechám  na holičkách!

Tím, že jste si zakoupili ebook, vám budu pravidelně zasílat jednou za čas zajímavé články, tipy a další recepty, které by se vám mohly hodit.

V žádném případě to neznamená, že bych vás chtěla nějak spoutávat, jsem ráda, když se mohu o své tipy a recepty dělit s někým, kdo o ně doopravdy stojí, můžete se tedy kdykoliv z databáze odhlásit. Odkaz pro odhlášení je dole v patičce každého emailu, který ode mně obdržíte.

Těším se na společně strávený čas, Štěpánka

Můžeme se kamarádit i na facebooku

Vážím si každého kamaráda.

Těším se i na vás, tak se přidejte k "dobrotářům" 🙂