Přeji vám hezké čtení, prima pochutnání a také legraci v kuchyni!

Děkuji vám za koupi kuchařky Svačíme s dětmi !

 Je pár věcí, které bude potřeba udělat hned, aby se vám pošta ode mě někde nezatoulala.

Zkontrolujte si prosím, zda nespadla do složky Hromadná v seznam.cz, nebo Promo akce u gmail.com, případně do spamu u jiných poskytovatelů emailové služby.

Nejjedodušší způsob, jak e-maily ze Štěpánčiného blogu dostávat, je přidat si adresu poradna@stepankacapova.cz do vašeho adresáře v emailu, pak nepřijdete o žádné novinky.

Chcete o mně vědět více?

Přečtěte si můj příběh a dozvíte se, jaká cesta vedla k plotně 🙂

Věřím, že se kuchařkou inspirujete, najdete nové tipy do vaší kuchyně a dáte šanci zapojení nových potravin do vašeho jídelníčku.

Pokud se vám kuchařka zalíbí a rádi byste ji sdíleli se svými přáteli a obohatili tak i jejich jídelníčky, budu ráda, když použijete tlačítko sdílet přímo zde. 

O své čtenáře se dobře starám!

Tím, že jste si zakoupili ekuchařku, jste se stali členy mé databáze. Členům databáze pak posílám pravidelně zajímavé články, tipy a další recepty, které by se vám mohly hodit.

V žádném případě to neznamená, že bych vás chtěla nějak spoutávat, jsem ráda, když se mohu o své tipy a recepty dělit s někým, kdo o ně doopravdy stojí, můžete se tedy kdykoliv z databáze odhlásit. Odkaz pro odhlášení je dole v patičce každého emailu, který ode mně obdržíte.

Těším se na společně strávený čas, Štěpánka

Můžeme se také kamarádit i na facebooku

Vážím si každého kamaráda.

Těším se i na vás, tak se přidejte k "dobrotářům" 🙂