Kuchařku v podobě knihy budu rozesílat v týdnu od 19. 9. a zároveň po připsání platby a najdete ji ve své poštovní schránce.

Pokud byste ji chtěli s osobním věnováním pro sebe, nebo kohokoliv blízkého, napište mi na poradna@stepankacapova.cz, moc ráda to pro vás udělám.

Děkuji vám za koupi kuchařky Svačíme s dětmi v tištěné verzi !

 

Aby Vám zprávy a potvrzení objednávky ode mě vždy přinesl čáp :-), zkontrolujte si, prosím, zda nespadla do složky Hromadná v seznam.cz, nebo Promo akce u gmail.com, případně do spamu.

Nejjedodušší způsob, jak e-maily ze Štěpánčiného blogu dostávat, je přidat si adresu poradna@stepankacapova.cz do vašeho adresáře v emailu, pak nepřijdete o žádné novinky.

 Kuchařka v tištěné verzi bude rozesílána v týdnu od 19.9. a zároveň po připsání platby. Moc se těším, až bude vaše 🙂

Přeji vám hezké čtení, prima pochutnání a také legraci v kuchyni!

Chcete o mně vědět více?

Přečtěte si můj příběh a dozvíte se, jaká cesta vedla k plotně 🙂

Věřím, že se recepty z kuchařky inspirujete, najdete nové tipy do vaší kuchyně a dáte šanci zapojení nových potravin do vašeho jídelníčku.

Pokud se vám kuchařka zalíbí a rádi byste ji sdíleli se svými přáteli a obohatili tak i jejich jídelníčky, můžete použít tlačítko sdílet přímo zde

O svou databázi se dobře starám!

Tím, že jste si zakoupili kuchařku, jste se stali členy mé databáze. Členům databáze pak posílám pravidelně zajímavé články, tipy a další recepty, které by se vám mohly hodit.

V žádném případě to neznamená, že bych vás chtěla nějak spoutávat, jsem ráda, když se mohu o své tipy a recepty dělit s někým, kdo o ně doopravdy stojí, můžete se tedy kdykoliv z databáze odhlásit. Odkaz pro odhlášení je dole v patičce každého emailu, který ode mně obdržíte.

Těším se na společně strávený čas, Štěpánka

Můžeme se kamarádit i na facebooku

Vážím si každého kamaráda.

Těším se i na vás, tak se přidejte k "dobrotářům" 🙂