Aby Vám ebook a zprávy ode mě vždy přinesl čáp :-), zkontrolujte si, prosím, zda nespadla do složky Hromadná v seznam.cz, nebo Promo akce u gmail.com, případně do spamu.

Nejjedodušší způsob, jak e-maily ze Štěpánčiného blogu dostávat, je přidat si adresu poradna@stepankacapova.cz do vašeho adresáře v emailu, pak nepřijdete o žádné novinky, dále se vám nebudou zprávy ztrácet ve spamu nebo jiných vykutálených složkách.

Děkuji vám za koupi  ebooku Proč a jak plánovat jídelníček zdravě, pestře a efektivně.

 

Tím, že jste se rozhodli zatočit s noční můrou zvanou "Co budeme vařit", jste udělali první významný krok ke zkrocení chaosu ve vašem stravování.

Následující kroky budou ryze praktické a budou následovat, jakmile přiletí  mini ebook do vaší emailové schránky.

Přeji vám hezké čtení a hlavně brzký systém, který přinese klid do vaší domácnosti.

Chcete o mně vědět více?

Přečtěte si můj příběh a dozvíte se, jaká cesta vedla k plotně 🙂

Můj příběh je ukryt v tomto obrázku, je v něm vše, co miluji, svou dceru, legraci, smysl pro dobrou věc, pomoc druhým a jídlo.

Věřím, že vás ebook inspiruje, najdete nové tipy do vaší kuchyně a dáte šanci zapojení nových potravin do vašeho jídelníčku pro vaše zdraví i pohodu.

Pokud se vám ebook zalíbí a rádi byste jej sdíleli se svými přáteli a přizvali další rodiny ke změně stravování, můžete použít tlačítko sdílet přímo zde a dopřejete tak lepší výživu a klid v domácnosti nejedné rodině. Prosím vás tak o respektování autorských práv, e-kniha slouží pouze vám. Děkuji.

O své klienty se dobře starám!

Tím, že jste si zakoupili ebook, jste se stali členy mé databáze. Členům databáze pak posílám pravidelně zajímavé články, tipy a další recepty, které by se vám mohly hodit.

V žádném případě to neznamená, že bych vás chtěla nějak spoutávat, jsem ráda, když se mohu o své tipy a recepty dělit s někým, kdo o ně doopravdy stojí, můžete se tedy kdykoliv z databáze odhlásit. Odkaz pro odhlášení je dole v patičce každého emailu, který ode mně obdržíte. Nemusíte se bát, spam sama nemám ráda a spamovat vás nebudu.

Těším se na společně strávený čas, Štěpánka

Můžeme se kamarádit i na facebooku

Vážím si každého kamaráda.

Těším se i na vás, tak se přidejte k "dobrotářům" 🙂