Právě prožíváte jedno z nejkrásnějších období života ženy a je úplně jedno, jestli máte zrovna žaludek na vodě, nebo je vám do skoku. 

Pod vaším srdcem roste z malé tečky nový život, nový člověk... a ten si žádá vaši péči.

Stát se maminkou je něco, co nás nepotkává každý den.

Kolikrát za život se stanete maminkou?

Některá jednou, některá dvakrát a jiná čtyřikrát.

Vše je správně a žádná maminka není lepší podle toho kolikrát se maminkou stane, nebo podle toho, jaké hračky nebo kočárek má její miminko.

 

  • Lepší můžeme být v tom, co se samy rozhodneme změnit. A v období mateřství, ale i před jeho příchodem můžeme změnit mnoho, svůj přístup k životu, i své stravovací návyky.

Neděláme to jen pro těch pomyslných 9 měsíců, ale pro celý další život našich dětí.

  • To, co dáte do vínku vašemu děťátku ještě před jeho narozením, ovlivní celý jeho další život.

  • Velmi významně můžete ovlivnit, zda bude nebo nebude v budoucnu vaše dítě trpět nadváhou či obezitou.

  • Postaráte se o to, zda bude mít zdravý imunitní systém a nebudou mu chybět důležité živiny.

Postavíte základní kameny jeho dalšího vývoje a na pevných základech se dá stavět, zatímco chaloupka s muřími nožkami dlouho nevydrží...

 

A přitom nezapomenete i na své zdraví, protože vaše budoucí děťátko vás velmi potřebuje právě teď, ale stejně vás bude potřebovat i za 20 let, až bude řešit své první lásky a bude se o někoho chtít opřít a máma je někdo, koho v životě svým dílem potřebujeme i ve 30, 40...

 

Dejte tedy svému děťátku to nejlepší, co můžete NYNÍ, aby mělo z čeho čerpat i POTOM.

Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej

Od té doby uplynulo několik let, výživou se zabývám jako výživová poradkyně, období mateřství vnímám jako jednu z nejkrásnějších a zároveň nejtěžších chvil v životě a navíc neskutečně ráda vařím a peču.

Skloubila jsem to vše dohromady a vy tak můžete získat soubor informací o potřebách těhotné maminky na jednom místě a k tomu navíc mini ebook Jak plánovat jídelníček zdravě, pestře a efektivně navrch s konzultací po Skypu.

Co v ebooku najdete ?

  • Souhrn informací týkající se výživy budoucí maminky pro zdraví její i miminka.
  • Praktické rady jak vnést řád do svého stravování.
  • Jednoduchým způsobem vám vysvětlím, proč a které suroviny si do svého jídelníčku vybírat.

Jak to všechno provést, když ....

  • Každý den se ve vašem těle děje alespoň jeden zázrak přírody.
  • Už nejste sama za sebe, potřebujete vyživit dva nebo více organizmů hodnotnou stravou.
  • Každá buňka těla vašeho rostoucího miminka potřebuje, abyste jí do bříška poslaly ty správné živiny.
Miminko jsem si přála hrozně moc a dlouho. Připravovala jsem se psychicky, ale jak začít s přípravou těla mi úplně tak jasné nebylo. Když jsem otěhotněla, stal se ze mě stroj na sbírání informací o tom, co všechno miminko potřebuje a jak to posílat do břicha, aby se správně vyvíjelo. Strávila jsem neskutečně moc času sháněním informací, bohužel na nic tak geniálního, jako je tento e-book jsem nenarazila, protože ještě nebyl.. Je úžasný, že tento e-book vznikl! Je přesně tím, co nastávající maminka potřebuje. Je v něm nádherně vysvětleno, co je třeba jíst a proč, kde se takové vitamíny a potřebné látky nacházejí, včetně tipů na recepty. Pokud chcete vědomě jíst v těhotenství to, co miminko opravdu potřebuje, bez tohoto e-booku se neobejdete. Nenajdete lepší příručku, i když budete hodiny a hodiny hledat. Tento e-book je správná volba a v dalším těhotenství bude mou nemilovanější a nejčtenějsí knihou. Děkuju, že vznikl <3.
Libuška Štěpánková, maminka 3 měsíční Mariánkynaučí vás nakupovat odkudkoliv z celého světa www.libuskastepankova.cz

Váš drobeček v bříšku toho bude potřebovat spoustu, i ty dupačky, ale pro svůj vývoj toho potřebuje mnohem víc...

Shánět všechny ty krásné dětské věcičky je lákavé a má to své kouzlo, sama jsem se na to moc těšila a užívala si to.

Pečlivá maminka jako vy, ale nezůstává jen u shánění kočárku, dupaček a vaničky, zajímá se o to, co miminko v bříšku a zároveň tělo ženy potřebuje.

Informací je všude spoustu, často páté přes deváté a je toho prostě moc a těžko se hledá jak najít zdroj informací, které jako maminka potřebujete.

Sama bych ocenila, kdyby v době, kdy jsem čekala své miminko, byly informace poskládané pěkně pokupě.

Měla jsem spoustu otázek a spoustu dohadů. Hledala jsem všude možně odpovědi na otázky - můžu jíst játra, plísňové sýry... Proč bych měla jíst to či ono nebo naopak ne a k čemu to také bude... Zajímalo mě, jak to udělat, když nemám zrovna chuť k jídlu a žaludek zrovna sjíždí divokou řeku, co dělat, když hlava říká jez zeleniny co nejvíc a mě se v určitém období po ní dělalo tak zle... Tápala jsem a strávila mnoho hodin surfováním po internetu a listováním v knihách. Hledání to bylo dlouhé a dnes si říkám, že kdybych měla jeden zdroj, pustila si relaxační hudbu, uvařila si čaj, užila bych si to mnohem víc...
Štěpánka ČápováMaminka a výživová poradkyně s druhým domovem u plotny, autorka ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej

Reference přímo od maminek

Ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej je skvělý soupis věcí, které těhotná žena může jíst a kterým by se měla vyhnout. Velice oceňuji, že jsou zde popsány důležité vitamíny a minerály, které jsou v těhotenství potřebné a dokonce i potraviny, ve kterých tyto látky najdeme.

Další výhodou ebooku je, že vše je popsané na 53 stránkách, takže se člověk nemusí "prokousávat" dlouhými a někdy i zbytečnými texty. Zároveň je text psaný příjemných jazykem bez zbytečných složitostí. Celkově jsem velmi ráda, že se mi tento ebook dostal do ruky a že jsem si ho mohla přečíst a začít se řídit doporučeními a radami pro těhotné maminky.

Určitě bych ho doporučila všem ženám, které chtějí v jedné knížce dostat potřebné informace pro stravování v těhotenství bez dlouhého vyhledávání jednotlivých údajů například na internetu.
Barbora Vališkovámaminka a miminko v břišku
Štěpánko, jsem ráda, že tě napadlo sepsat ebook Výživa budoucí maminky. Informace bývají na internetu kusé, neúplné.

V tvém ebooku je má každá nastávající maminka rovnou po ruce a může se k nim dle potřeby i kdykoliv vracet. Oceňuji, že se v ebooku věnuješ třeba i tomu, co dělat, když těhotná na něco nemá chuť a nemůže to do sebe prostě dostat - jako třeba já zeleninu... 🙂

Věřím, že mnoho budoucích maminek v ebooku i bonusu najde přesně to, co potřebují vědět! A bonusový ebook? ten je prostě bomba :-).
Mirka Valašíková KřížováPrůvodkyně mateřstvím www.materstvisro.cz
Štěpánčin eBook se ke mně dostal až po porodu, ale to vůbec nevadí. I tak jsem si v něm našla spoustu cenných rad týkajících se vyvážené výživy a uvědomila jsem si některé výživové chyby, které často dělám a mívám díky nim "vlčí hlad" a energetické výkyvy. Proto jsou tyto informace pro mně hodnotné i teď, v době, kdy kojím a nároky na kvalitu stravování jsou stále vysoké.

eBook mě velmi zaujal svou komplexností. Informace jsou velmi přehledné, pochopitelné a naservírované bez zbytečné omáčky tak, abychom je mohli ihned realizovat v praxi. Děkuji!
Stáňa Mrázková, plážová podnikatelka a máma tří dětíwww.stanislavamrazkova.cz
E -book Výživa budoucí maminky je psaný velmi přehledně a prakticky. Čtení byla zábava. Oceňuji zejména seznamy vhodných potravin s vysvětlením, co nám přináší a konkrétní návrhy jídelníčku. Po přečtení jsem měla pocit, že musím jít do kuchyně všechny recepty vyzkoušet, kombinovat. E -book je psaný s citem k vaření i maminkám, mile radí, nabízí možnosti, ale nenutí :-). Myslím, že může být velkým přínosem pro budoucí i stávající maminky. Děkuji a dobrou chuť! :)-
Vendula maminka, dcera Amálka
Ráda bych velmi poděkovala Štěpánce za zajímavou inspiraci, jak se připravit na příchod miminka z hlediska výživy. Všude kolem je spousta možností jak se stravovat, ale není to ucelený přehled. Díky Štěpánčině eBooku jsem našla tyto informace všechny pohromadě a objevila řadu možností, jak si své stravování obohatit nenásilnou a příjemnou formou. Přimělo mě to upéct si své vlastní pečivo a zařadit si do svého jídelníčku také více polévek. Protože v těhotenství jsem měla chuť více na slané než sladké a hlavně menší porce a netučná jídla.
Helena LopraisováOsobní rozpočet pro každého www.helenalopraisova.cz

ebook Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej

je elektronická kniha ke stažení do vašeho počítače, nebo tabletu.

Ebook vás provede výživovými potřebami vašeho těla i vyvíjejícího se miminka srozumitelnou a lidskou formou, nečekejte tedy encyklopedii.

Postavte život svého děťátka na pevných a zdravých základech, které najdete v ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej.

 

Zcela stačí oželet dva lístky do kina, vrátí se vám to bohatě.

Běžná cena ebooku i s hodnotnými bonusy je 479 Kč.

Pouze na omezenou dobu, je pro vás cena ebooku ale 399 Kč včetně dvou bonusů.

Každá maminka a její děťátko si zaslouží, aby se dostala k informacím o tom, jak ozdravit svůj jídelníček a informace by měly být dostupné.

 

Proto je cena ebooku stanovena tak, aby byl skutečně dostupný všem a  hodnota přidaných bonusů převyšuje celkovou cenu. Záleží mi na tom, abyste do svého bříška poslaly to nej.

Za jednu cenu získáte navíc k ebooku

i dva hodnotné bonusy

ZDARMA 30 minutovou skypovou konzultaci

pro vaše další otázky, nebo získání odvahy jak začít se zdravým způsobem stravování v hodnotě 300 Kč. 

a k tomu navíc mini ebook Jak začít plánovat jídelníček zdravě, pestře a efektivně 

Již nebudete dál tápat jak si udělat ve svém stravování pořádek, jak plánovat co vařit a nakupovat a přitom tím netrávit hodiny času v hodnotě 150 Kč.

Hledala jste zcela jiné informace? Nejste spokojena s tím, co jste se v ebooku dozvěděla? Záleží mi na spokojených klientech, máte možnost využít 14 denní garance, napište mi na poradna@stepankacapova.cz a vrátím vám peníze zpět.