Štěpánka Čápová, výživová poradkyně, vás zve na webinář

Co je pro změnu stravování a ÚSPĚŠNÉ ZHUBNUTÍ nejdůležitější?

O tom, co taková změna stravování znamená, do čeho zasahuje a jak ovlivní náš život si budeme povídat s dvěma ženami, které před pár měsíci svou změnu stravování provedly a že nebyly to jen změny na talíři. Přijďte se inspirovat osobními příběhy a poslechnout si co bylo za ztracenými kily.

15. ledna 2019

ve 20.00

Webinářem vás provede:

Štěpánka Čápová

výživová poradkyně
Jsem průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu. Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě. Jsem ta, která učí lidi jíst tak, aby jim to jejich zdraví vrátilo.

Kdy a kde to bude?

KDY:

Úterý 15. ledna 2019 ve 20.00

KDE:

Online - na základě přihlášení dostanete odkaz na stránku s vysíláním. Dívat se tedy můžete doma, na horách, nebo třeba v Karibiku.

DÉLKA

60 - 75 min.

Dárek pro registrované

Pro zagegistrované na webinář mám navíc nachystaný dárek. Dostanete ode mě po webináři navíc ebook, který vám odhalí 5 nejdůležitějších zásad zdravého stravování nejen pro začátečníky.

 

Co vám webinář přinese?

Podíváme se na největší přínosy, ale i úskalí toho, co znamená změnit své stravování.

Protože když budete vědět, co vás na cestě čeká příjemného i kde jsou zádrhele, budete na ni připraveni. Připravím vás na cestu ke změně tak, abyste nebyli zaskočeni.

Změnit způsob svého stravování je zásah do osobní entity, do našeho základního nastavení. Je to velmi osobní záležitost a máme v ní silně zakořeněné zvyky, stejně tak, jako když se učíme jinak dýchat, nebo chodit.

Podíváme se tedy na to, odkud to pramení a jak si vyklestit cestu k lepším zítřkům a tomu, aby nám jídlo sloužilo a měli jsme z něj radost.

Webinář proběhne v úterý 15. ledna 2019.

Jako hosté přijaly mé pozvání na webinář dvě ženy, které před pár měsíci praštily do změny toho, jak si nakládají na talíř i do toho, jakou velikost oblečení si oblékaly a oblékají.

Jana Cardová

malířka a lektorka kurzů malování

Jana bývala štíhlá mladá žena, ale i díky zdravotním problémům její váha postupně narůstala. Velkým důvodem, proč se tak stalo ale bylo, že měla Jana pošramocený vztah k jídlu a sloužilo jí spíše jako plnidlo, než výživa a radost.

Když jsem před pár měsíci viděla černé na bílém Janin jídelíček, viděla jsem, že je jednou z mnoha žen, které si dají jídlo až když fakt jó hladoví a pak už jde jen o to, rychle sníst něco, co hodně zasytí a přitom nevyživí.

Mám velkou radost, že si Jana našla nový vztah ke svému stravování, ztratila se její dlouhodobá únava a odměnou jí je prozatím 5 kg dole a další jsou jistě se změněným režimem v dohledu.

Petra Bulínová

maminka dvou dětí 5 a 3 roky, čerstvě v práci po mateřské

Petra se vrhla do změny jídelíčku a hubnutí na podzim 2018 a vyměnila chaos na talíři a mlsání z dob mateřské za nové potraviny i nový režim ve stravování. Během mateřské dovolené Petra  nabrala 10 kg, které si rozhodně nechtěla ponechat.

Výsledkem změn u Petry pak je schozených 11 kg od září do prosince loňského roku, mnohem lepší pocit z toho, jak vypadá i se cítí při sportování. 

Petra hraje volejbal a s lehčím tělem i to jde lépe a je vidět, že pohyb bez zdravého stravování sám o sobě nestačí.

Výsledkem ozdravení Petřina těla bylo i vymizení 10 let trvajícího atopického ekzému.

Společně se s Janou a Petrou podíváme na to:

  • Jak se k Janě a Petře dostala kila, se kterými před pár lety začaly žít.
  • Odkud pramenila touha začít se stravováním jinak.
  • Jaké bylo největší překvapení, když jsme společně provedly změny v jídelníčku.
  • Jak reagovalo tělo a duše po pár dnech/týdnech od změny jídelníčku?
  • Co Jana a Petra cítí, že jí změna jídelníčku i chování spojeného s jídlem přinesla a co vzala?

Jana i Petra jsou ženy jako ty, z masa a kostí, nesou si svou historii stejně jako každá z nás a nebály se vykročit do nového.

Nebály se po letech opustit své zažité stereotypy, mezi sebou a jídlem udělat pořádnou inventuru a i když mohou někdy škobrtnout, už vědí, jak je jim lépe, když na svůj talíř naservírují nejen jiné potraviny, ale hlavně jaké to je, když je přijímají s uvážením a laskavostí k sobě.

Jana i Petra prošly mým online kurzem Jím zdravě a zhubnu na podzim 2018 a díky němu položily nové základy svého stravování. Jaké to bylo, jak se cítily a co to pro ně znamenalo v životě, se můžete dozvědět na webináři.

A ty můžeš udělat totéž, nikde není psáno, že když jsme někde cestou životem něco pokazily, musíme to dál už jen vydržet.

Pokud víš, že tě tvá tělesná schránka v životě omezuje, přijď načerpat inspiraci. 

15. ledna 2019

ve 20.00

Kromě inspirace dostanete během webináře i detailní popis toho, jak si můžete svůj nový režim nastavit v pohodlí domova a bez docházení k výživovému poradci. Budeme si povídat také o právě otevřeném online kurzu Jím zdravě a zhubnu, který s ženami pokládá nové základy toho, jak jí, i toho, jak se se svým tělem kamarádí nebo taky ne.

Osobní motivaci má každý jinou, ať už je ta vaše k novému začátku stravování jakákoliv, nenechte ji jentak ve vzduchoprázdnu.

POZOR: Webinář bude pouze pro předem registrované! Získejte přístup k vysílání.

Těším se na vás!