Tápete, co pořád vymýšlet sobě a dětem k svačině?

  • Omrzel se vám chleba s Eidamem nebo rohlík se šunkou?
  • Rádi byste něco zdravějšího, ale nevíte co s čím zkombinovat?
  • Tápete tak dlouho, až se raději nenasvačíte?

Otestováno na stovkách mlsných jazýčků .

Ekuchařka pro rodiče dětí i dospělé strávníky

možná vás napadá otázka "Proč vůbec svačit?"

Vlčí hlad

Svačíme proto, abychom neměli u hlavního jídla vlčí hlad a nepřecpali se k prasknutí.

NE Horské dráze

Svačina nám pomáhá udržet naši hladinu cukru v rovnováze.

zdroj

pro děti (i dospělé) je svačina nutným zdrojem energie pro tělo i mozek.

 

Věřím, že jídlo je nejen prostředek a energie k zasycení, ale také energie, kterou rozdáváme dál.

 

 

 

 

Cítím, že je moc důležité, zda pro sebe i své blízké připravujeme jídlo s láskou a vkládáme do něj i kus svého já, naši energii. Proto jsou všechny recepty připravené tak, aby vám kromě polechtání chuťových buněk udělaly také radost.

 

I my, i naše děti si zasloužíme, abychom se sytili s láskou a naučili jsme se sytit svůj organizmus zdravě, pestře a s láskou ke svému tělu.

 

Mini ebůček mi přinesl nápady na svačinky pro školačku, která je mlsná, ale všechny vyzkoušené recepty s chutí snědla. To je moje největší radost! 🙂 Navíc sýrová roládka bude vhodné pohoštění na blížící se oslavu, moc děkuji za nápady!!!!
Verča, maminka Elišky a Míši

Svačinové recepty

Nasladko

Děkuji Štěpánce za tipy na svačiny, které jsem uvítala právě teď na začátku nového školního roku. Chtěla jsem ty "naše" svačiny obměnit novými a trošku i zdravějšími, a ty jsem našla právě v mini svačinové kuchařce. Peču doma kváskový chléb a často hledám inspiraci na nové pomazánky, třeba ta Štěpánčina tvarohová s koprem a rajčaty je rychlá a výtečná, velmi ji ocenily ve škole i mé dcerky. Vyzkoušela jsem i omeletku, vložila mezi chléb + pár lístků polníčku a též výborná, rychlá a sytá mňamka. Velmi se mi libí recept na bezlepkový koláč z jablek a cukety, brzy vyzkouším. Děkuji.
Helena, maminka dvou dítek

Stáhnout ekuchařku

tyhle tipy nutně potřebuji

Naslano

Mini eBook svačin je pro mě velkou inspirací. Svačiny jsem často vynechávala nebo se zaplácla něčím sladkým a bylo hotovo. Chci na sobě pracovat a tohle je skvělý začátek. Jednoduché, rychlé a hlavně mňamózní recepty chutnají celé rodině a to je skvělé. Díky moc. Těším se na další týden receptů :-))))
Martina M.maminka Aničky - 5 let, Lucinky a Terezky - 3 roky

Miluju, když jídlo lidi spojuje

Jsem bio i nebio máma tří dětí, výživová poradkyně a chutné a kvalitní jídlo na rodinném stole je pro mě srdeční záležitost. Po několika letech práce s klienty nad gramážovými jídelníčky jsem našla svou cestu v propojení výživy, psychologie a osobního i rodinného koučingu.

Vaření je jednou z mých vášní, kterou obtiskávám do receptů, které vymýšlím.