Děkuji za vaši důvěru

Děkuji za vaši vloženou důvěru v mou první opravdovou knihu. Její vznik se díky mateřským povinnostem, které ke mně přilétly ze dne na den díky náhradnímu rodičovství, trochu protáhl, ale vložila jsem do ní naprosté maximum, aby vypadala tak, jak jsem si ji vysnila.

Knihy budu zasílat výhradně přes Zásilkovnu, jednak je její poštovné pro ne úplně lehkou knihu výhodné, jednak je doručení spolehlivé a Zásilkoven je dnes násobně více, než Balíkoven.

Jak vznikla tahle kniha?

Tuhle knihu a kuchařku píšu s velkou pokorou jako laik v kuchařském oboru, a ještě víc v oboru focení. Píšu ji jako m.ma, kter. si odskočila od plotny a vše potřebuje zdokumentovat tak, aby jídlo bylo připraveno čerstvé nejen pro fotku, ale abych je mohla cobydup servírovat rodině Nejsem ani vyučená kuchařka, znalá různých postupů a terminologií, ani vyznavač high cousine se třemi bobečky krásně vypadajícího čehosi na talíři.

Jsem máma, co ráda vaří a vymýšlí recepty a tohle vše spojila se zdravou výživou tak, aby byla lákavá pro běžného strávníka Když fotím jídlo do kuchařky, číhají a stepují okolo mě dva až čtyři páry očí, a pokud ne hlasitě, tak určitě v duchu mě popohání, ať to mám rychle nacvakané a už jim to honem nandám na talíř.

Jsem výživová poradkyně, která víc než striktní předpisy, tabulky a omezení má ráda jídlo z opravdových a čerstvých surovin, miluje, když se rodina sejde u stolu a miluje, když domov voní dobrým jídlem.

 Hezké čtení a skvělé chutě na talíři vám přeje

Štěpánka

P.S. Koupí knihy  se stváte členy mé databáze, které zasílám zajímavé články, tipy a informace o kurzech. Členství vás nijak nezavazuje a v každém emailu ode mě v patičce najdete možnost odhlášení se. Nemusíte se bát, spamovat vás v žádném případě nebudu.

Je něco v nepořádku?Kontaktujte nás.