Věřím, že jídlo je nejen prostředek a energie k zasycení, ale také energie.

 

Energie – vibrace, kterou přijímáme a proto je tolik důležité, zda pro sebe i své blízké připravujeme jídlo s láskou a vkládáme do něj i kus svého já.

 

I my, i naše děti si zasloužíme, abychom se sytili s láskou a naučili jsme se sytit svůj organizmus zdravě, pestře a s láskou ke svému tělu.

 

Právě proto jsem nejen pro rodiče dětí připravila recepty na zdravé a chutné svačiny.

Každý den jinak, hravě, zdravě a pestře.

NYNÍ KE STAŽENÍ ZDARMA.

  • Nemusíte si každý den lámat co zdravého a chutného k svačině.
    Lámala jsem si hlavu za vás.
  • Zdravé, chutné a pestré.
    Ano, vážně to jde dohromady.
  • Není třeba mít se svačinami nastavený boj.
    Dám vám do rukou něco, s čím můžete v klidu odzbrojit.

7+1  ZDRAVÝCH A PESTRÝCH SVAČIN nejen pro děti.

 

ZDARMA ke stažení pouze 

Mini eBook svačin je pro mě velkou inspirací. Svačiny jsem často vynechávala nebo se zaplácla něčím sladkým a bylo hotovo. Chci na sobě pracovat a tohle je skvělý začátek. Jednoduché, rychlé a hlavně mňamózní recepty chutnají celé rodině a to je skvělé. Díky moc. Těším se na další týden receptů :-))))
Martina M.maminka Aničky - 5 let, Lucinky a Terezky - 3 roky
Děkuji Štěpánce za tipy na svačiny, které jsem uvítala právě teď na začátku nového školního roku. Chtěla jsem ty "naše" svačiny obměnit novými a trošku i zdravějšími, a ty jsem našla právě v mini svačinové kuchařce. Peču doma kváskový chléb a často hledám inspiraci na nové pomazánky, třeba ta Štěpánčina tvarohová s koprem a rajčaty je rychlá a výtečná, velmi ji ocenily ve škole i mé dcerky. Vyzkoušela jsem i omeletku, vložila mezi chléb + pár lístků polníčku a též výborná, rychlá a sytá mňamka. Velmi se mi libí recept na bezlepkový koláč z jablek a cukety, brzy vyzkouším. Děkuji.
Helena, maminka dvou dítek
Mini ebůček mi přinesl nápady na svačinky pro školačku, která je mlsná, ale všechny vyzkoušené recepty s chutí snědla. To je moje největší radost! 🙂 Navíc sýrová roládka bude vhodné pohoštění na blížící se oslavu, moc děkuji za nápady!!!!
Verča, maminka Elišky a Míši