Kolikrát už jste zkoušeli změnit to, co jíte a po pár týdnech to vzdali?

Hledáte jednoduchý návod jak ozdravit svůj jídelníček?

Potřebujete vědět, čím začít, jaké suroviny používat a kolikrát za den jíst?

5 zásad zdravého jídelníčku

které posunou k vitalitě těla i ducha začátečníky i ty, co už zkusili "KdeCo" a stále se jim nedaří dodržovat naprosté základy.

 Na těchto 5 zásadách stojí vše ostatní.

To, jak budeme o jídle smýšlet, jaké vybírat suroviny i kdy je jíst.

A protože bych byla ráda, aby si ty správné základy osvojilo co nejvíce lidí, posílám do světa tuhle eknihu za pouhých 69 Kč. Dovolit si ji může tedy každý, není to o ceně, ale o tom, jak moc si dovolíme prožívat hezký život a dát svému zdraví pomocnou ruku.

69 Kč

5 zásad zdravého jídelníčku? To CHCI!

Přiznám se, že jsem byla na začátku nejistá. Rad kolem stravování je všude tolik. Štěpánka ale moje obavy rozfoukala hned první stránkou. Její návod je tak čistý, jasný a přímý, že si ho snad vylepím na skříňky v kuchyni! Je to základ základů, které musí znát každý jídlem zmatený člověk, jako jsem já. Základní kámen pro zdravější zítřky.
Jana Cardovámalířka a lektorka, www.janacardova.cz

Co vás tahle ekniha naučí?

Myslela jsem si, že zdravé jídelní návyky mám zmáknuté, a začetla jsem se hlavně kvůli fotkám, které jsou "k sežrání". Kromě sbíhajících se chutí nad fotkami jsem celé čtení nejenom pokyvovala souhlasně hlavou a obdivovala, jak jednoduše a srozumitelně Štěpánka všechny ty informace servíruje. Některé věci pro mě byly úplně nové a ty "známé" jsem si příjemně připomněla - textem tak akorát dlouhým, aby nenudil, ani nebyl moc stručný. Opravdu jsem si to čtení užila."
Katka Macková

69 Kč