Po dvou letech, kdy byl ebook úspěšně v oběhu jsem se rozhodla jej stáhnout.

Chci se s vámi potkat a dát vám co nejvíce ze své osobní podpory. 

Chcete zhubnout? Dám vám návod jak na to v rámci osobních nebo skypových konzultací a sestavím vám plán s podporou na míru. Stačí dva kliky a zvednout sluchátko.

TRÁPÍ VÁS NADVÁHA A S NÍ SOUVISEJÍCÍ POTÍŽE?

POJĎTE ZHUBNOUT A NE JEN HUBNOUT!

Vytvořte si svůj vlastní výživový plán dle podrobného návodu krok za krokem.

To vše v pohodlí domova tak, jakoby ho pro vás udělal výživový poradce.

PROJEZTE SE CHUTNĚ A ZDRAVĚ KE ŠTÍHLOSTI 

ZA 2 TÝDNY BUDETE ZNÁT TO, CO UMÍM JÁ.

STANETE SE VÝŽIVOVÝM PORADCEM SAMI SOBĚ  A ZATOČÍTE S NADVÁHOU!

CO SE NAUČÍTE?

 • Stanete se výživovým poradcem sami sobě.
 • Odhalíte dlouhodobou příčinu přibírání na váze.
 • Budete znát potřeby množství i živin vašeho těla.
 • Dozvíte se proč a jaké potraviny jsou pro vás důležité a co vám přináší.
 • Naučíte se používat nové suroviny.
 • Získáte praktický návod jak naplánovat jídelníček nejen pro vás, ale celou rodinu.

CO ZÍSKÁTE?

 • Život bez nadváhy a obav, že zhubnout nedokážete.
 • Zdravé a krásné tělo
 • Pestrost, namísto zažitých stereotypů v jídelníčcích.
 • Praktický návod jak naplánovat jídelníček nejen pro vás, ale celou rodinu.

Dostanete podrobný návod jak vytvořit váš výživový plán na míru, při jehož dodržování NELZE NEZHUBNOUT.

Raduji se z každého kila tuku, které klienti shodí s mou pomocí dolů

Váš život bude o tolik hezčí a snazší, když s sebou nebudete nosit kila navíc...

Jsem nadšená kuchtička i experimentátorka při vaření, výživová poradkyně a kouč. Poradím vám, jak žít lehčí život bez nadváhy a zdravotních problémů. 

Ráda pomůžu zhubnout i vám, povedu vás krok za krokem.

Společně zboříme mýtus, že hubnutí = hlad a strádání.

 

ebook Jak zhubnout - klíč ke 13. komnatě

Co v ebooku najdete ?

 • Jasné a přehledné názorné příklady podle nichž zvládne sestavit svůj jídelníček naprosto každý, i VY.
 • Získáte 100 stran výukového programu s přesnými návody.
 • Více než 17 000 slov teorie i praxe, krokem za krokem, aby VÁM ŠLO HUBNUTÍ jedna báseň 🙂.
 • Doživotní přístup k uzavřené facebookové podpůrné skupině

Jak dlouho to potrvá?

 • Již po 7 dnech budete znát skutečné chyby ve vašem původním jídelníčku a můžete začít s novým způsobem stravování
 • Za dalších 7 dní se naučíte vytvořit váš jídelníček na míru, DÍKY KTERÉMU PŮJDOU KILA DOLŮ.

A co na to první čtenáři...?

Webové stránky i fanpage Štěpánky Čápové navštěvuji velmi často. Vždy zde najdu inspiraci pro zdravé stravování . Ebooky s recepty polévek a zdravého vánočního mlsání mě vyloženě nadchly a proto jsem se zájmem nakonec sáhla i po ebooku Jak zhubnout – klíč ke 13. komnatě. V úvodu musím přiznat, že nejsem člověk, který zrovna potřebuje vyloženě zhubnout (mé BMI je 20,6) spíše jsem se začala velmi intenzivně zajímat o zdravý způsob stravování a stále jsme postrádala ucelený návod. Dost jsem tápala a nevěděla, jak na to. V nabídce ebooku mě zaujalo, že autorka nabízí názorné příklady, díky kterým si čtenář údajně zvládne sám sestavit vyvážený jídelníček . Musím říci, že obsah ebooku mě od první chvíle velmi zaujal. Během týdne jsem postupně zjistila veškeré nedostatky a chyby, kterých jsem se ve svém stravování dopouštěla a zároveň jsem postupně získávala podrobný návod, jak správně svůj jídelníček vyvážit a jak se zdravě stravovat. Přestože jsem člověk, který se doposud o tyto informace nijak hlouběji nezajímal, díky skvělému autorčina vedení jsem vše lehce pochopila a uvedla do praxe. Po 2 týdnech, kdy jsem svůj jídelníček změnila na základě informací získaných z tohoto eboooku musím konstatovat velmi příjemnou změnu k lepšímu. Cítím se plná energie, zlepšilo se mi trávení a zmizly potíže s nafouklým břichem. Jako třešnička na dortu jsou shozená 2 kila. Jak jsem již uvedla v úvodu – zhubnutí nebylo mým důvodem zakoupení ebooku a ani mým cílem, přesto jsem změnou jídelníčku dle pokynů a rad autorky zhubla. Štěpánko, velice Vám děkuji za skvělý ebook, který mně osobně velmi pomohl , a přeji spoustu dalších spokojených čtenářů.
Jaromíra Bednářová, spoluautorka projektu Škola zveselawww.skolazvesela.cz
Když jsem se před časem dostala k malé ochutnávce vznikajícího Štěpánčina e-booku, byla jsem opravdu nadšená a taky zvědavá na to, jak bude vypadat finální produkt. E-book jsem přečetla doslova jedním dechem! Ne snad proto, že bych to všechno, o čem Štěpánka píše, předtím nikdy neslyšela a bylo to tak nové. Do děje mě vtáhnul příběh Štěpánčiny cesty k výživovému poradenství. Právě ten příběh posouvá e-book do úplně jiné roviny – knih o tom, jak se správně stravovat, je na trhu určitě celá řada, tahle je ale jiná v tom, že všechny ty důležité informace a rady zasazuje do kontextu a dává nám praktický a jednoduše pochopitelný návod k tomu, jak můžeme napsat další příběh, ten náš vlastní. I já mám představu o své vysněné postavě, a přestože mě od ní nikdy nedělilo víc než 5 kg a měla jsem na cestě k ní skvělého průvodce – Štěpánku, vždycky jsem zvládla někde zamotat a ztratit směr. Teď jsem do ruky dostala kompas (e-book) a mapu (Můj hubnoucí deník) a už se vážně neztratím. Jdu balit. Tak sláva, nazdar výletu! 🙂
Iveta HlaváčkováBusiness Change Manager
Z Ebooku jsem vážně nadšená. Splnil naprosto mé očekávání..... Nikdy jsem neviděla " hodnotnější dílo " - a to jsem toho dost načetla a chodila i půl roku do Stobu. Z ebooku jsem naprosto nadšená!!! V eBooku jsem se dozvěděla možnosti stravování pro každého, podané velmi jasně, přehledně a srozumitelně!! Každý člověk, který chce na sobě tzv. „ zapracovat“ si v něm najde svůj typ a příklady stravy, která mu pomůže na cestě nejen ke zhubnutí, ale především nenásilnou a poutavou formou ke zdravému životnímu stylu. Pro lidi, kteří mají zájem o změnu stravování a své hmotnosti, ale zároveň nemají čas se věnovat nacházení různých informací, je tento ebook obrovskou pomocí. Je přehledný, srozumitelný, obsahuje velmi cenné informace, které autorka získávala několik let vlastním výzkumem, další příklady, doporučení, pracovní listy a tabulky, které jsou naprosto srozumitelné i laikovi. Sama jsem v eBooku objevila postavu, která je mi typově nejvíce podobná, a to je pro mě velké usnadnění celého přístupu ke stravě a hubnutí, protože každý z nás hledá tu pravou formu pro sebe. Dá se říct, že toto je ucelený návod, až „encyklopedie“ přístupu ke zdravému stravování. Už se těším, jak začnu od zítřka tuto „ encyklopedii „ používat ve svém každodenním životě. Děkuji Štěpánko, Váš j eBook mi dal radost, sílu a motivaci změnit v sobě návyky špatného stravování, pochopit věci, kterým jsem nerozuměla a srovnat mi myšlenky v otázce stravy a hubnutí.
Irena DuškováŘeditelka neziskové organizace pro těžce postižené Občanské sdružení a denní stacionář AKORD, http://irenaanna.cz/
Po ebooku jsem skočila, protože řeší mé aktuální téma, po porodu mi zůstala kila navíc. Naplnil má očekávání ohledně rozsahu a hloubky informací. Je přehledný, s jasnou strukturou. Ebook je čtivý, lehce psaný, vtipný. Počtu stran jsem se trochu děsila, to je pravda, ale nakonec jsem ho zhltla za 1 den (a stačilo by pár hodin, kdyby mi dítě nelezlo do psí misky/sprchového koutu/elektrických zásuvek/šuplíku s luštěninami...) a s chutí. A jak jsem se styděla, když jsem při jeho čtení chroupala Studentskou pečeť...Zjistila jsem, že jím jako prasátko a hlavně jsem vlastně podvyživená, to, co jím, nedostačuje mému metabolizmu. Poslední část je velmi praktická a byť se o zdravou stravu zajímám dlouho, našla jsem tam pro mě nové informace, takže super. Shrnutí na závěr je taky parádní, protože ebook je dlouhý a při čtení na etapy se některé informace vykouří z hlavy. Nyní si již umím představit, že si sestavím jídelníček na míru.
Klaudie FachinelliStředoškolská profesorka, maminka a zastánkyně přirozeného otěhotnění, www.cestykditeti.cz
Ano, měla jsem očekávání. Čekala jsem docela dost. Ale když jsem Štěpánčin eBook otevřela, byla jsem překvapená komplexností informací i jeho rozsahem. Po prostudování mám pocit, jako kdybych absolvovala celodenní praktické školení na téma zdravého stravování. Nejvíc mě oslovila část, kde jsem se naučila pracovat s programem na kontrolu a plánování jídelníčku. Musím přiznat, že jdu do sebe a těch 6 kilo, které se mi plíživě usadilo na těle po 3 porodech, už konečně sklepu! Díky za skvělou motivaci
Tereza KramerováTereza Kramerová, průvodkyně na cestě za vědomým porodem, www.terezakramerova.cz
e-Book Jak zhubnout - klíč ke 13. komnatě je moc pěkný a ačkoliv si myslím, že o zdravé výživě vím hodně, dozvěděla jsem se i řadu nových věcí, např. jsem neznala program na počítání jídelníčku. Velmi mi pomohly podrobné návody i bonusové materiály, bez nich bych asi tápala. Protože stále řeším postavu, prakticky celý život, budu se řídit touto metodou, je pro mě nová a v tomto podání to vůbec nevypadá složitě.
Jana BalcarováJazyková korektorka
Opravdu profesionální eBook plný zajímavých, hodnotných informací, příkladů z praxe...je z toho cítit, že práce Štěpánky je její vášeň a dělá jí se záměrem lidem pomoci žít po všech stránkách vyrovnaný a spokojený život. Ebook je srozumitelný, logicky členěný.
Petra TorováAromaterapeutka, www.petratorova.cz
Myslela jsem si, že je ebook pouze o hubnutí, ale nebyl. Na tohle téma jsem už totiž přečetla a viděla opravdu hodně. Ebook předčil moje očekávání, dočetla jsem se tolik nových a podstatných informací, které mi rozšířili znalosti a které v praxi využiju. Štěpánka je opravdu odbornice v oboru a já ihned zařazuji její tipy do svého jídelníčku. Doporučuji všem, kterým na sobě opravdu záleží.
Růžena Nekudováautorka ebooku Nekopíruj kopie, jsi originál www.ruzenanekudova.cz

Nejste si jisti zda to sami zvládnete?

Chápu, každý někdy váháme a já vás nechci  zklamat.

Do ebooku jsem dala vše, co potřebujete znát pro to, abyste se naučili složit svůj redukční jídelníček bez toho, aby vaše tělo strádalo.

Neslibuji vám úbytek 10 kg týdně dolů, protože to dokáží jen drastické diety, které vaše zdraví podlomí.

Naučíte se jak zhubnout a vaše zdraví  si zlepšit a udržet. Vše bude ve vašich rukách, ale ode mně získáte kvalitní a hodnotný návod jak si redukční jídelníček složit.

6 výhod, které BUDETE s tímto ebookem mít

 • Zbavíte se nadváhy.
 • Zlepšíte svou kondici.
 • Přestanete si lámat hlad nad tím, co nakoupit a uvařit.
 • Budete spokojeni se svou postavou.
 • Zlepšíte svůj metabolizmus, krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi.
 • Naučíte se vařit z nových surovin.

Vyměňte život s nadváhou za nové prospěšné stravovací návyky a radostnější život.

Neodkládejte své rozhodnutí na PAK, udělejte jej NYNÍ! 

 Běžná cena tohoto ebooku je 449 Kč 

Končíme a ebook stahujeme a proto do 13.3.  - 12,00 přihodím rovnou stovku ze své kasičky.

Váš ebook dostanete za 349 Kč i s níže uvedenými bonusy.

Cena ebooku  je pouhý zlomek ceny výživového plánu při osobním setkání a vy získáte ještě něco navíc...

Získáte podrobný návod, jak si složit jídelníček sami, v pohodlí svého domova, získáte know-how, jak sestavit redukční jídelníček stejným způsobem, jakým zpracovávám výživové plány svým klientům v poradně.

 

Naučíte se nakupovat a vařit z nových potravin, dozvíte se, jaké jsou důvody Vašeho přibírání a jak to udělat, aby šla kila dolů a to není málo.

Nezůstanete v tom sami, povedu vás krok za krokem.

Ebook Jak zhubnout - klíč ke 13. komnatě

Jedinečná učebnice hubnutí, která čeká právě na Vás!

A TO NENÍ VŠE ...

DÁM VÁM JEŠTĚ ČTYŘI DÁRKY NAVÍC 

Spolu budeme lehčí

 

Bonus # 1

Můj hubnoucí deník

- praktické pracovní listy, které vám usnadní vaši práci

- důležité body shrnuté  tak, abyste "neztratili" nit

- přehled pro plánování vašeho jídelníčku

 

Bonus v hodnotě 200 Kč ZDARMA

Hodnota a přínos ebooku budou pro vás  daleko hodnotnější než jedna večeře v průměrné restauraci a do  vašeho života přinesou radikální zlom k lepšímu.

 

Zatočte s kily jednou pro vždy  a kupte si jedinečnou učebnici hubnutí

Cítíte, že tato nabídka je TO pravé pro vás?

Pak neváhejte a využijte příležitosti TEĎ A TADY a získejte ebook

Jak zhubnout - klíč ke 13. komnatě.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Přesto pokud si přečtete ebook a zjistíte, že informace v něm obsažené vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s ním spokojeni, máte 14 dní na to, abyste mi napsali a já vám vrátím peníze zpět.