Jste těhotná, nebo plánujete otěhotnění? 

Přemýšlíte " JAK SE STRAVOVAT V OBDOBÍ TĚHOTENSTVÍ", abyste vy i miminko měly to, co potřebujete? Jak správně vyživit dva organizmy a jak to také udělat, když máte třeba žaludek stále na vodě?

Z pohledu výživové poradkyně i mámy jsem vám shrnula jsem vše potřebné do eknihy a ukážu vám, jak poslat do bříška to NEJ.

Chcete znát odpovědi na to, Jak se postarat, aby dostaly miminko i maminka odpovídající výživu?

Sama jsem měla  spoustu otázek a spoustu dohadů, když jsem čekala miminko.

Hledala jsem všude možně odpovědi na otázky - můžu jíst játra, plísňové sýry?  Co mám dělat, když hlava ví, že by měla jíst zeleninu a žaludek po ní dělá kotrmelce. Co to je jíst zdravě pro sebe i děťátko? A je to vůbec důležité?

Ocenila bych, kdyby v době, kdy jsem čekala své miminko, byly informace poskládané pěkně pokupě. Nebyly, tak jsem je po letech už jako výživová poradkyně sepsala pro vás.

Proč výživu v těhotenství řešit?

V období těhotenství  máte jedinečnou příležitost, která už se  vám v životě nebude opakovat. Máte prostor pro sebe a nastolení směru výživy tak, jak byste si jej přála a nebude vám do toho nikdo brebentit.

Dostanete ode mě návod, jak postavit základní kameny  dalšího vývoje vašeho děťátka na pevných základech a naučíte se porozumět zdravé výživě sebe i své rodiny. Na pevných základech se dá stavět po celý život, zatímco chaloupka s muřími nožkami lehce podlehne první vichřici...

  • Budoucí strávník
    Pestrá strava maminky v době před těhotenstvím a v těhotenství ovlivňuje budoucí chuťové preference děťátka i jeho imunitu.
  • Vy jako maminka
    Máte před sebou hodně let ve velkém zápřahu. Potřebujete energii pro současné období, i rezervy pro to budoucí.
Štěpánčin eBook se ke mně dostal až po porodu, ale to vůbec nevadí. I tak jsem si v něm našla spoustu cenných rad týkajících se vyvážené výživy a uvědomila jsem si některé výživové chyby, které často dělám a mívám díky nim "vlčí hlad" a energetické výkyvy. Proto jsou tyto informace pro mně hodnotné i teď, v době, kdy kojím a nároky na kvalitu stravování jsou stále vysoké. eBook mě velmi zaujal svou komplexností. Informace jsou velmi přehledné, pochopitelné a naservírované bez zbytečné omáčky tak, abychom je mohli ihned realizovat v praxi. Děkuji!
Stáňa StiborováPlážová podnikatelka a maminka čtyř dětí
Ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej je skvělý soupis věcí, které těhotná žena může jíst a kterým by se měla vyhnout. Velice oceňuji, že jsou zde popsány důležité vitamíny a minerály, které jsou v těhotenství potřebné a dokonce i potraviny, ve kterých tyto látky najdeme. Další výhodou ebooku je, že vše je popsané na 53 stránkách, takže se člověk nemusí "prokousávat" dlouhými a někdy i zbytečnými texty. Zároveň je text psaný příjemných jazykem bez zbytečných složitostí. Celkově jsem velmi ráda, že se mi tento ebook dostal do ruky a že jsem si ho mohla přečíst a začít se řídit doporučeními a radami pro těhotné maminky. Určitě bych ho doporučila všem ženám, které chtějí v jedné knížce dostat potřebné informace pro stravování v těhotenství bez dlouhého vyhledávání jednotlivých údajů například na internetu.
Barbora Vališkovámaminka s miminkem v bříšku
Štěpánko, jsem ráda, že tě napadlo sepsat ebook Výživa budoucí maminky. Informace bývají na internetu kusé, neúplné. V tvém ebooku je má každá nastávající maminka rovnou po ruce a může se k nim dle potřeby i kdykoliv vracet. Oceňuji, že se v ebooku věnuješ třeba i tomu, co dělat, když těhotná na něco nemá chuť a nemůže to do sebe prostě dostat - jako třeba já zeleninu... 🙂 Věřím, že mnoho budoucích maminek v ebooku i bonusu najde přesně to, co potřebují vědět! A bonusový ebook? ten je prostě bomba :-).
Mirka Valašíková KřížováMaminka čtyř kluků a realitní makléřka
E -book Výživa budoucí maminky je psaný velmi přehledně a prakticky. Čtení byla zábava. Oceňuji zejména seznamy vhodných potravin s vysvětlením, co nám přináší a konkrétní návrhy jídelníčku. Po přečtení jsem měla pocit, že musím jít do kuchyně všechny recepty vyzkoušet, kombinovat. E -book je psaný s citem k vaření i maminkám, mile radí, nabízí možnosti, ale nenutí :-). Myslím, že může být velkým přínosem pro budoucí i stávající maminky. Děkuji a dobrou chuť! 🙂
Vendulamaminka Amálky

Jídlo je mojí vášní, ale nenechám se jí spálit

Jsem  bio i nebio máma tří dětí a také výživová poradkyně. Jídlo je mou vášní, hraje v mém životě důležitou roli, ale přesto se jím nenechávám řídit. To, jak sytíme náš organizmus ovlivňuje také náš život. Naši spokojenost, životní energii, postavu i zdraví.

S vášní v srdci provázím své klienty změnami v oblasti stravování a s láskou pozoruji, jak se díky tomu, co si dáváme na talíř mění i naše životy.

 Naučím vás jíst s chutí tak,  aby vám to vaše zdraví vrátilo.