děti, zdravá strava a zábava

Že to nejde dohromady?

Chyba lávky, jde, ale je potřeba podávat informace pro děti lákavým způsobem.

Způsobem odpovídajícím dětské kreativitě, fantazii a který bude děti bavit. 

  • Přemýšlíte jako svědomitý rodič, jak svým dětem vysvětlit, že by měly jíst ovoce a zeleninu? Že na talíř také patří luštěniny, různé druhy obilovin a třeba taky maso? Prostě že náš talíř by měl být co nejpestřejší?
  • Hledáte způsob jak jim to nejen říct, ale jak to udělat, aby si to zapamatovaly a vzaly za to od určitého věku vlastní zodpovědnost? 
  • Přáli byste si, aby jíst zdravě bylo pro vaše děti zcela automatické a nebyl to jen bod střetu v rodině?

Mám něco, co vám pomůže.

Mám pro vaše děti hravé taháky, které je tohle všechno naučí.

Co se děti v tahácích naučí používat? 

Podávat dětem důležité informace

o zdravém životním stylu je nutnost již od útlého věku.

Chyby se pak v dospělosti napravují špatně a je lepší jim předejít budováním základů v raném dětství. Je to stejné, jako když chcete stavět dům. Stavba novostavby bude snazší a bezproblémovější, než složitá rekonstrukce starého domu. 

Možná už jste si kolikrát říkali, že by bylo fajn nemuset s vašim dítkem věčně bojovat a dohadovat se na téma CO A PROČ JÍST.

Boj je vyčerpávající, tak ho pojďte změnit na hru a získáte mnohy vy i vaše dítě.

Štěpánčiny taháky pro zdravá bříška a chytré kebulky, to je:

  • Hra, ve které zapojíme všechny smysly, budeme si kreslit, vyplňovat, bystřit mozek, ale taky se vrhneme na pokusy a ochutnávat dobroty. A to všechno proto, aby se zdravá a pestrá strava i pohyb staly pro děti hrou.
  • 70 stran hravého učení a procvičování plného obrázků ve formátu A4.
  • 7 taháků pro zapamatování si CO a KOLIK čeho baštit.
  • 5 úkolů jak uvést taháky do praxe.
  • 4 recepty nejen pro malé kuchtíky.
  • 2 pokusy pro zvídavá dítka.
Hravé, nápadité, barevné a hlavně zajímavé pro děti! Štěpánka svými taháky zaujala moji dceru Bětušku natolik, že chtěla hned vše „dělat správně“ a kreslit veškerou zeleninu a ovoce. Začala si sama připravovat svačiny tak, aby nezapomněla na ovoce, které předtím odmítala. Funguje to motivačně výborně i před ostatními dětmi, kdy jim Bětka zasvěceně vypráví, proč může být tělo nemocné. Já osobně jsem nadšená z nápadů, které dítě nenápadně, a přitom komplexně vzdělávají. Máme teď o program postaráno, musíme si s Bětkou naplánovat, co a kdy budeme „vařit“ a baví mě i volný prostor na fantazii. Bětka přišla s tím, že si ruce i s vitamínky nakreslíme na tričko, které bude samozřejmě velmi pestré. Děkuji za tak úžasnou práci, strašně ráda budu doporučovat ve školách i rodičům dětí různého věku.
Ivana Bednářová ČastvajováMaminka 3 dětí a ředitelka celostátního projektu pro školy Pestrá strava a majitelka eshopu Herb & Me - www.herbandme.cz

Štěpánčiny taháky jsou ekniha  pro děti ve formě pracovního sešitu, ve kterém se hravou formou dozvědí proč by měly zdravě jíst a také co a také se hýbat. Dostanete ode mě pdf eknihy a k němu navíc pdf s procvičovacími listy pro zvídavé kebulky dětí.

Je to ekniha, kde mohou děti spolu s rodiči plnit praktické úkoly, strávit spolu milý čas, hodně se toho naučit a také se při plnění úkolů zasmát. 

Zajímá vás, jak vypadají taháky uvnitř?

Klikněte na obrázek pro jeho zvětšení.

Štěpánčiny taháky k vám domů mohou přiletět cobydup. Jsou to  dva načančané pdf soubory, které si děti mohou otevřít v jakémkoliv elektronickém zařízení, nebo je můžete dětem vytisknout.

Mohou se k nim vracet kdykoliv budou chtít a budete je mít jednoduše po ruce třeba i na horách nebo u moře, protože si je dohledáte ve vaší emailové schránce.

Zaujala nás s Jiříkem barevnost a pestrost pokusů a receptů, které zvládne větší dítě samo. Je to čteni pro maminky a i děti. Jak spolu strávit čas nejen na hřišti s krabičkou svačiny, ale jak doma s tahákem zapojit celé tělo - ruce na porce, jak při jídle myslet i na mozek a vůbec spousta vychytávek. Tenhle tahák může sloužit nejen dětem, ale i maminkám jako pomoc při plánování a chystání zdravých dobrot.
Pavla Svatošováučitelka v MŠ a maminka
Pokud máte jako já doma zvídavé dítě, které jako houba do sebe nasává informace a projevuje chuť aktivně se spoluúčastnit přípravy a výběru stravy, pak je Štěpánčin Tahák pro něj jako stvořený. Štěpánka dětem srozumitelnou a hravou formou vysvětluje, co všechno lidské tělo potřebuje, aby dobře fungovalo a co pro to samy děti můžou udělat. Strašně mě baví, když mě můj nejstarší syn, kterému je sedm let, poučuje o tom, co se sám dozvěděl. Teď tedy naše rozhovory budou na téma jídla. Moc rád čte a luští různé úkoly. Proto je hravá forma Taháku pro něj opravdu atraktivní. Navíc ho láká dělat různé pokusy, takže nám rozhodně neuteče ani jeden pokus s jídlem, který Štěpánka v Taháku připravila (a upřímně, na jejich provádění se těším i já sama).
MIrka Valašíková KřížováMaminka 4 kluků a realitní makléřka
Ze Štěpánčiné knížky byla Sárinka nadšená. Miluje hry, malování a doplňovačky. Chytlo jí dětské sudoku a dětská jóga, kterou už cvičí i ve škole. Ale z čeho jsem byla nadšená já, byly večerní diskuze v postýlce, kdy se dcera nenápadně vyptávala, jak je to s těmi sladkostmi. A že si dá zítra fakt jen jednu. A pak určitě zeleninku. Doplňovaček a omalovánek je spousta, ale které z nich vám přivedou dítě k takovým myšlenkám? Doufám, že se ke Štěpánky knížce budeme spolu často vracet.
Andrea GrigerováMaminka 3 dětí a fontoložka www.psychologiefontu.cz

eknihu Taháků získáte i s bonusem pracovních listů

k tahákům za jednu cenu.

 

265 Kč

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na poradna@stepankacapova.cz nebo volejte na 739 787 943.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.