Štěpánka Čápová

Jste těhotná, nebo plánujete otěhotnění a v hlavě se vám honí otázky " JAK SE STRAVOVAT V OBDOBÍ TĚHOTENSTVÍ", abyste vy i miminko měly to, co potřebujete?

Z pohledu výživové poradkyně i mámy jsem vám shrnula jsem vše potřebné do e-příručky.

Stáhněte si ebook

Výživa budoucí maminky

-

Jak poslat do bříška to NEJ?

E -book Výživa budoucí maminky je psaný velmi přehledně a prakticky. Čtení byla zábava. Oceňuji zejména seznamy vhodných potravin s vysvětlením, co nám přináší a konkrétní návrhy jídelníčku. Po přečtení jsem měla pocit, že musím jít do kuchyně všechny recepty vyzkoušet, kombinovat. E -book je psaný s citem k vaření i maminkám, mile radí, nabízí možnosti, ale nenutí :-). Myslím, že může být velkým přínosem pro budoucí i stávající maminky. Děkuji a dobrou chuť! 🙂
Vendulamaminka Amálky

Honí se vám v hlavě...

  • Co dělat, když nemáte chuť k jídlu a váš žaludek zrovna sjíždí divokou řeku?
  • Vaše hlava říká jez více zeleniny a vám se už při té představě dělá špatně a máte z toho výčitky?
  • Máte pocit, že byste potřebovala 14 dní dovolené na poshánění všech informací o výživě těhotné maminky?

Co mám vlastně jíst?

Z čeho vybírat a proč? Jak mohu napomoci malému podnájemníkovi v bříšku zdravě růst?

Chutě na plísňový sýr, játrovou paštiku...

Nevíte jak se zorientovat v tom, co byste pro zdraví vás obou měla jíst a co naopak ne?

Hlava by jedla téměř cokoliv, jen kdyby to šlo...

Máte žaludek jak na rozbouřeném moři, nevíte jak ho zkrotit a je vám stále špatně?

Nebo se vás spíš týká to, že zbodnete na co přijdete a...

děsíte se, s jakou váhou za pár měsíců skončíte?

Můžu v těhotenství ovlivnit svou kondici k porodu a šestinedělí?

Důležité téma, které vás připraví na úplně novou roli.

Co kdybych teď vylepšila náš jídelníček pro budoucí roky?

Tuhle otázku si možná tolik maminek neklade, protože je vůbec nenapadne, jak moc prospěšné by to bylo. A proto ji pokládám já.
Štěpánčin eBook se ke mně dostal až po porodu, ale to vůbec nevadí. I tak jsem si v něm našla spoustu cenných rad týkajících se vyvážené výživy a uvědomila jsem si některé výživové chyby, které často dělám a mívám díky nim "vlčí hlad" a energetické výkyvy. Proto jsou tyto informace pro mně hodnotné i teď, v době, kdy kojím a nároky na kvalitu stravování jsou stále vysoké.

eBook mě velmi zaujal svou komplexností. Informace jsou velmi přehledné, pochopitelné a naservírované bez zbytečné omáčky tak, abychom je mohli ihned realizovat v praxi. Děkuji!
Stáňa StiborováPlážová podnikatelka a máma čtyř dětí
Štěpánka Čápová

Stáhněte si zdarma ebook pro budoucí maminky.

Načerpáte nejen potřebné informace k tomu jak správně vyživit své tělo v období těhotenství, ale také inspiraci pro nadcházející roky, kdy budete mít na starosti další strávníky.

Kdo pro vás tenhle ebook napsal?

Jsem průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu. Jmenuji se Štěpánka Čápová a jsem výživová poradkyně.

Jsem pečující žena, starostlivá máma  a kuchtička s druhým domovem u plotny i pochopením pro individuální potřeby a už 10 let také výživová poradkyně.

"Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě."

Výživa v období těhotenství je něco, co ovlivní vás i vaše dítě na mnoho let dopředu.

Je to čas, kdy můžete udělat velké změny, tak jej čapněte za pačesy, s batoletem u nohy za pár měsíců to jedině oceníte

Štěpánko, jsem ráda, že tě napadlo sepsat ebook Výživa budoucí maminky. Informace bývají na internetu kusé, neúplné. V tvém ebooku je má každá nastávající maminka rovnou po ruce a může se k nim dle potřeby i kdykoliv vracet. Oceňuji, že se v ebooku věnuješ třeba i tomu, co dělat, když těhotná na něco nemá chuť a nemůže to do sebe prostě dostat - jako třeba já zeleninu... 🙂 Věřím, že mnoho budoucích maminek v ebooku najde přesně to, co potřebují vědět!
Mirka ValašíkováMáma 4 kluků, www.materstvisro.cz
Ebooku Výživa budoucí maminky aneb jak poslat do bříška to nej je skvělý soupis věcí, které těhotná žena může jíst a kterým by se měla vyhnout. Velice oceňuji, že jsou zde popsány důležité vitamíny a minerály, které jsou v těhotenství potřebné a dokonce i potraviny, ve kterých tyto látky najdeme. Další výhodou ebooku je, že vše je popsané na 53 stránkách, takže se člověk nemusí "prokousávat" dlouhými a někdy i zbytečnými texty. Zároveň je text psaný příjemných jazykem bez zbytečných složitostí. Celkově jsem velmi ráda, že se mi tento ebook dostal do ruky a že jsem si ho mohla přečíst a začít se řídit doporučeními a radami pro těhotné maminky. Určitě bych ho doporučila všem ženám, které chtějí v jedné knížce dostat potřebné informace pro stravování v těhotenství bez dlouhého vyhledávání jednotlivých údajů například na internetu.
Barbora Vališkovámaminka
Miminko jsem si přála hrozně moc a dlouho. Připravovala jsem se psychicky, ale jak začít s přípravou těla mi úplně tak jasné nebylo. Když jsem otěhotněla, stal se ze mě stroj na sbírání informací o tom, co všechno miminko potřebuje a jak to posílat do břicha, aby se správně vyvíjelo. Strávila jsem neskutečně moc času sháněním informací, bohužel na nic tak geniálního, jako je tento e-book jsem nenarazila, protože ještě nebyl, hned bych po něm sáhla...
Libuška FáberováMaminka dvou holčiček, co ráda tvoří rukamawww.falibu.cz