S čím se na mě můžete obrátit?

Pomáhám ženám a dětem vytvořit si, nebo změnit stravovací návyky a učím jak zažehnout lásku k jídlu a vaření tak, aby vás přitom nesežehla.

S novými návyky pak začíná nový život. Bez kil navíc, s pevnějším zdravím a hezčím pocitem z toho, že jím dobře a kvalitně.

Svou práci miluju a dělám ji srdcem.

Štěpánka Čápová

Výživová poradkyně 

Oblastí kam sahají mé služby je několik a téměř vždy jdeme ještě za jejich hranice. Netvořím pro klientky pouze jídelníčky, ale učím je jak zařadit zdravou stravu do běžného života a také které impulzy v životě nás strhávají do přejídání se, zajídání, nebo naopak hladovění.

Saháme do hloubky proto, abyste stejný problém neřešila opakovaně, abychom se dostaly ke kořenům a změna pro vás nebyla jen chvilkovou záležitostí. 

Svou vášeň nechávám plynout v kuchyni.

Jsem nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny.

Více než jen výživové poradenství.

Osobní přístup, letitá praxe, autorské knihy a příjemné prostředí výživové poradny pro ženy v centru Prahy.

Pomůžu vám vyřešit

 • Problémy s váhou
  Žádné diety a zázraky, ale změna návyků a zvyklostí, které vedou k úpravě hmotnosti.
 • Preventivní změnu stravovacích návyků
  Je lépe začít, když nás ještě něco netrápí. Jděte tedy svému zdraví vstříc, strádat rozhodně nebudete.
 • Výživa těhotných a kojících maminek
  Vy i vaše bříško si zaslouží to nejlepší a když začnete již nyní, nebudete později s dětmi řešit jejich odmítání zdravé stravy a svá případná kila navíc.
 • Pořádám kurzy vaření pro malé i velké strávníky
  Naučíte se, že zdravý jídelníček je také pestrý a bohatý a že rozhodně není o strádání
 • Vedu semináře a workshopy ve velkých firmách
  Zdraví ovlivňuje i naši náladu a pracovní výkon, někteří zaměstnavatelé to již pochopili a jdou svým zaměstnancům vstříc. Pokud byste měli rádi workshop i ve vaší firmě, neváhejte mě kontaktovat.

Pracuji se ženami, dětmi a rodinou, protože ženská energie je ta, která je ke stravě nejblíž.

Výživový poradce v Praze

Jsem autorkou několika e-knih a výživovým poradenstvím se zabývám už více jak 6 let. Za těch několik let pracovala se stovkami klientů a mnohým z nich se zcela změnil život. Začali na sobě pracovat, přestali hledat ALE a namísto něj nacházeli JAK

Nepotrpím si na sáhodlouhé teorie a poučky a raději otiskávám svou vášeň k vaření a jídlu do práce, kterou dělám. Učím své klientky jak jídlo milovat a přesto si jím nenechat řídit život.

Jak jíst zdravě proto, abychom žili spokojeným životem a ukázaly svým dětem, že jíst zdravě znamená i jíst chutně.

Po několika letech praxe jsem se rozhodla zaměřit svou činnost výhradně na ženy a děti. Jsem žena a také maminka a tak rozumím potřebám žen i tomu, co se točí okolo dětí nejlépe. Poskytuji osobní konzultace i konzultace a redukční program na dálku, vedu workshopy, semináře ve velkých firmách i projektové dny ve školáchkurzy pro děti.

Při konzultacích řešíme nejen aktuální situaci s výživou a postavou, ale řešíme i dávno vzniklou přičinu těchto obtíží proto, aby se situace neopakoval stále dokola a měla jste ji jednou pro vždy vyřešenou.

Jsem nadšená kuchtička, koučka i lektorka kurzů a vím, že mohu pomoct se změnou pro tebe a tvou rodinu i TOBĚ, MILÁ ŽENO.

Štěpánka

Reference

Jemný a podporujíci přístup Štěpánky mi pomohl znovu objevit naladění na své tělo po porodu. Za tři měsíce změny stravy a určitých zvyků jsem zhubla 6,5 kg i při kojení. Změna ve svých zvycích nebyla a stale není vždycky jednoduchá, ale pomalu se mi dostává pod kůži a do těla. Moc mi pomáhá pravidelná konzultace se Štěpánkou, která vždy povzbudí a úžasně poradí a inspiruje.
Jarka Veselámaminka na mateřské
Ve zdravé stravě se orientuji o mnoho více než před narozením dětí. Pořád se mám ale co učit a tak jsem využila možnost kurzu vaření výživové poradkyně Štěpánky Čápové. Na kurz jsem šla natěšená. A bylo se na co těšit. Informace o luštěninách byly poučné, obohacující. Taky info o koření mě bavilo a stejně tak povídání o superpotravině, kterou můžu zařadit do běžného vaření. Jídlo uvařené na kurzu bylo velmi chutné. A boží byla Štěpánkou doma upečená dýňová bábovka. Moc se mi líbilo zdůrazňování jednoduchosti přípravy. Ano, je to o plánování, ale na to si lze zvyknout.
Melindamaminka dvou chlapečků
Štěpánka mě překvapila víc, než jsem si myslela. Měla jsem za to, že zhubnout, tak mě zváží, dá mi do ruky jídelníček, občas přijdu na kontrolu a tím to hasne. Jenže pravda byla jiná, Štěpánka se mnou rozebrala skutečnou příčinu toho, proč si svoje kila nosím, že to není jen tak a teprve až když jsem si vymazala tenhle vzorec z hlavy, jsem pochopila, že se jídlem utěšuju i trestám. Příčinu jsme rozebraly na mini součástky a já si dnes užívám jídlo jako nikdy dřív o 12 kg lehčí a inspirovaly mě k tomu i Štěpánčiny dobroty, protože hubnutí vážně není tyranie. Děkuji, že jsem objevila poradkyni s lidskou duší.
Marie, 41 letBankovní úřednice a maminka tří dětí
Ke Štěpánce jsem docházela dva roky. Snižování váhy šlo pomaleji, ale to jsem ve svých 60 letech očekávala. Důležité je, že jsem za tu dobu shodila více jak 20 kg, ulevilo se mým zádům a kolenům a já se naučila jíst tak, že si to dnes užívám a už se netrápím výčitkami, že po jednom rohlíku přiberu dvě kila. Naučila jsem se nehladovět, jím více a hlavně lépe a cítím se moc dobře.
Lenka P.Důchodkyně
Štěpánka je opravdu velmi pečlivá, oceňuju hlavně její jednání a přístup. Je vidět, že jí skutečně záleží na tom, aby její klienti byli na cestě za změnou životního stylu a za vysněnou postavou úspěšní. Jako výživového poradce ji určitě doporučuji.
Iveta HlaváčkováPersonalistka
Byla to moje první zkušenost s výživovým poradcem a jsem moc spokojená. Štěpánka se mi věnovala na 110%, je odborník s osobním přístupem, umí poradit a hlavně je lidská a moc milá.
Lucie S.HR konzultantka

Kontakt

Štěpánka Čápová, výživová poradkyně

Objednávejte se prosím telefonicky, nebo po emailu. Osobní schůzky probíhají v kanceláři na Praze 1, po dohodě pro maminky s malými dětmi i u vás doma, nebo v mém prostoru v Praze 9 - Třeboradicích. Konzultace pro mimopražské dělám i po Skypu.

IČO: 87433494

Telefon

+420 739 787 943

E-mail

poradna@stepankacapova.cz