Co s cizrnou a ředkvičkami?

Jarní pánvička k večeři

Je jaro, tak co budeme večeřet? Sáhneme po několika jarních surovinách, doplníme živiny a pochutnáme si.

Na 2 porce potřebujeme:

20 g másla

1 svazek ředkviček

1 mrkev

2 jarní cibule

160 g vařené cizrny (cca 80 g v suchém stavu)

1 polévková lžíce Moringa flaků 

1 -2 hrsti rukoly na porci

 

Příprava:

Na pánvi si rozpustíme máslo a zhruba 7 min na něm při nízké teplotě restujeme na plátky nakrájené ředkvičky, mrkev a jarní cibulku. Jakmile bude zelenina v mírně křupavém stavu, mírně osolíme, já ráda používám himalájskou sůl, přidáme vařenou cizrnu a vše promícháme s moringa flaky, kterými doplníme velké množství živin, protože tohel je rostlinka – superpotravina živinami naditá. Poté promísíme s čerstvou rukolou a hurá na osvěžující křupání plné živin. Lehká zdravá večeře přesně pro toto jarní období

Jsem nadšená kuchtička a experimentátorka při vaření zdravě a chutně. Svou vášeň krotím v kuchyni a s láskou k jídlu pracuji jako výživová poradkyně.
Můj příběh jak jsem se stala kuchtičkou i výživovou poradkyní najdete zde Můj příběh>>
Jsem také autorkou ebooku ZDARMA Úspěšná změna stravovacích návyků>>, který jednoduše a prakticky pomáhá přijít na to, jak si udělat správné stravovací návyky a zavést je do běžného života.
Ve své praxi pomáhám klientům řešit nadváhu, odhalit příčinu přibírání na váze a zbavit se jí jednou pro vždy, velmi ráda také pomáhám těm, kteří myslí na prevenci a nadváze a zdravotním problémům se chtějí vyhnout. Pracuji s rodinami na úpravě stravovacích návyků rodinných příslušníků včetně dětí
A jak vařím já, nadšená kuchtička? Nadšeně a s radostí experimentuji v kuchyni jak se dá :-) Recepty a návody naleznete ve Štěpánčiných ekuchařkách. Jako první vznikla tzv. polévková, která pomáhá řešit zdravé a levné rodinné večeře Polévky jako od maminky>>.
Další "srdcovka" od Štěpánky jsou pak recepty na zdravé a pestré svačiny nejen pro děti Svačíme s dětmi>>.
a nejnověji také POHÁDKA PRO DĚTI. Pohádka O cukrových panáčcích, která hravou formou učí děti co se v jejich bříšku odehrává za příběh když zdravě jí, jídlu moc nedají, nebo by jen mlsaly Pohádka O cukrových panáčcích>>.

Komentáře